Utorok16. júl 2024, meniny má Drahomír, Drahomíra, zajtra Bohuslav

Slávny boxer sa teší zo siedmeho dieťaťa: Manželka odhalila tragické pozadie netradičného mena!

Tyson Fury Zobraziť galériu (2)
Tyson Fury (Zdroj: SITA)

MANCHESTER – Britský boxer Tyson Fury (35) sa momentálne raduje z ďalšieho prírastku do jeho veľkej rodiny. Spoločne s jeho manželkou Paris privítali svojho siedmeho potomka, ktorému dali netradičné meno. To má však za sebou veľmi smutný príbeh, o ktorom porozprávala polovička známeho športovca.

Aktuálny držiteľ majstrovského opasku organizácie WBC v ťažkej váhe má momentálne veľký dôvod na radosť. Počas minulého týždňa bol totiž potvrdený jeho zápas s ukrajinským rivalom Oleksandrom Usykom, ktorý bude patriť medzi najväčšie športové udalosti najbližších mesiacov.

Tyson Fury
Zobraziť galériu (2)
Tyson Fury  (Zdroj: SITA)

Okrem toho sa však rozrástla aj jeho rodina. Manželka Paris mu totiž porodila už ich siedmeho spoločného potomka. Okrem najnovšieho prírastku má Fury 3 dcéry – Venezuelu (13), Valenciu (5) a Athenu (2) a 3 synov, ktorý majú zaujímavé mená – Prince John James (11), Prince Tyson II (7) a Prince Adonis Amaziah (4). 

Jeho najmladší potomok dostal takisto  pomerne netradičné meno - Prince Rico Paris Fury. Pre Furyho má však hlboký význam, čo vysvetlila Paris v rozhovore pre magazín OK!. Meno Rico dostal ich syn po Furyho bratrancovi, ktorého počas minulého roka zavraždili „Všetky moje deti majú netradičné mená a toto je pre Tysona veľmi osobné. Takisto sme pridali aj moje meno, pretože mám 7 detí a ani jedno sa nevolá po mne. Tyson si preto povedal, že by už bolo načase,“ povedala Paris.

Viac o téme: Tyson FuryParis Fury
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu