Nedeľa14. júl 2024, meniny má Kamil, Lara, zajtra Henrich

Obrovská tragédia surfistu: Neprežil útok žraloka...Jeho telo našli po niekoľkých dňoch!

(Zdroj: SITA)

SAN FRANCISCO - Olympijský sen sa zmenil na obrovskú tragédiu. Kitesurfistu Felix Louis N’Jai napadol počas tréningu v USA približne 30 metrov od brehu žralok. Po tomto útoku sa ponoril pod hladinu a jeho telo nedávno vyplavilo more.

Kitesurfing zažije svoju premiéru pod piatimi kruhmi už budúci rok v Paríži. Na túto oslavu športu sa chcel kvalifikovať aj 52-ročný Felix Louis N’Jai. Ten žil viac ako 20 rokov v Kalifornii, kde pracoval ako výkonný riaditeľ.

Okrem toho sa profesionálne venoval aj spomínanému kitesurfingu, s ktorým chcel reprezentovať svoju rodnú Gambiu. Pred dvoma týždňami sa N’Jai zúčastnil svadby svojho kamaráta. Pri tejto príležitosti si zatrénoval na pláži Wildcat v národnom parku Point Reyes National Seashore. 

Počas toho ho však napadol žralok, ktorý ho podľa jeho kamarátov stiahol pod vodu. „Vynoril sa, zahrizol sa Felixovi do krku a stiahol ho pod vodu," povedali denníku The Sun.  Tí boli v tej chvíli takisto vo vode, avšak podarilo sa im ujsť na breh. Následne privolali pomoc, avšak tá už v tej chvíli nedokázala nič spraviť.

Záchranné zložky okamžite začali s pátracou akciou, ktorá skončila počas minulého štvrtka. Vtedy totiž našli jeho telo bez známok života. Jeho obrovský sen sa tak v sekunde zmenil kvôli hrôzostrašnému útoku žraloka na obrovskú tragédiu.

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu