Streda17. júl 2024, meniny má Bohuslav, zajtra Kamila

Cristiano Ronaldo porušil zákon: Nekompromisný verdikt súdu… 99 rán bičom!

Cristiano Ronaldo Zobraziť galériu (3)
Cristiano Ronaldo (Zdroj: SITA)

TEHERÁN - Nepomohol mu ani status superhviezdy. Cristiano Ronaldo (38) si počas septembrovej návštevy Iránu poriadne zavaril. Futbalista totiž porušil prísne zákony, ktoré na území tohto štátu platia a miestny súd mu udelil tvrdý trest – 99 rán bičom.

Počas septembra sa Ronaldov Al-Nassr predstavil v Teheráne v rámci ázijskej Ligy majstrov. V hlavnom meste Iránu ich čakal miestny Persepolis FC, nad ktorým zvíťazili 2:0 a upevnili si tak prvé miesto vo svojej skupine.

Cristiano Ronaldo
Zobraziť galériu (3)
Cristiano Ronaldo  (Zdroj: SITA)

Počas pobytu v Iráne portugalský futbalista opäť ukázal, že má srdce na správnom mieste a navštívil handicapovanu umelkyňu, ktorá je jeho veľkou fanúšičkou. Toto stretnutie však malo pre neho nepríjemné dôsledky, pretože počas neho porušil miestne zákony.

V Iráne je totiž na verejnosti prísne zakázaný fyzický kontakt zo ženami, čo Ranaldo porušil tým, že ju objal a pobozkal. V krajine to vyvolalo pomerne veľký rozruch a celý prípad sa dostal až pred súd, ktorý bol nekompromisný. Ako informujú miestne média, hviezdnemu Portugalčanovi udelil sudca fyzický trest a ak sa do Iránu ešte niekedy vráti, čaká ho 99 rán bičom. 

Cristiano Ronaldo
Zobraziť galériu (3)
Cristiano Ronaldo  (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Cristiano Ronaldo
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu