Sobota13. júl 2024, meniny má Margita, zajtra Kamil, Lara

Strach o hviezdneho Cristiana Ronalda: Počas zápasu sa naňho vrhol fanúšik.. Nepríjemné zranenie!

Cristiano Ronaldo Zobraziť galériu (2)
Cristiano Ronaldo (Zdroj: SITA)

ZENICA – Počas pondelkového zápasu v Bosne a Hercegovine sa futbalisti Portugalska tešili z ďalšieho hladkého víťazstva. Dvoma gólmi k tomu pomohla aj najväčšie hviezda na trávniku Cristiano Ronaldo (38). Ten sa však musel okrem domácich hráčov vysporiadať aj s fanúšikmi. Jeden z nich ho totiž počas zápasu nepríjemne zranil.

Favorit z Portugalska nedopustil v Bosne žiadnu senzáciu a domácim už za prvý polčas nastrieľal 5 gólov. O 2 z nich sa postaral nestarnúci Cristiano Ronaldo. Jeho tím si už v predstihu zabezpečil víťazstvo v skupine, v ktorej na druhom mieste figuruje Slovensko.

Okrem toho sa však v prvom polčase musel Ronaldo vysporiadať aj s jednou nepríjemnou situáciou. V 38. minúte sa totiž na trávnik dostal fanúšik, ktorý sa chcel dostať k svojmu idolu. V tom sa mu snažili zabrániť usporiadatelia, čo sa im však nepodarilo a po strete s mužom bol hviezdny futbalista mierne otrasený.

Denník AS navyše informoval, že po zápase sa podobný incident zopakoval. K Ronaldovi sa dostal chlapec, ktorý sa okamžite vrhol do jeho náručia. Okrem toho si s ním útočník spravil aj fotku a pripravil mu zážitok, na ktorý zrejme nikdy nezabudne. Na podobné nápady fanúšikov je však Portugalčan zvyknutý a nešlo o prvý a určite nie posledný podobný incident. 

Cristiano Ronaldo
Zobraziť galériu (2)
Cristiano Ronaldo  (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Cristiano Ronaldo
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu