Sobota13. júl 2024, meniny má Margita, zajtra Kamil, Lara

Najsexi volejbalistka sveta opäť provokuje: Svojich fanúšikov potešila odvážnym videom!

Kayla Simmons
Kayla Simmons (Zdroj: Instagram K.S.)

LOS ANGELES – Aj napriek tomu, že sa už dlhšiu dobu živí ako modelka na svojich sociálnych sieťach, mnohí fanúšikovia ju kvôli jej minulosti označuj aj ako najsexi volejbalistku na svete. Kayla Simmons (28) v jednom z jej posledných príspevkov opäť ukázala, prečo je to tak.

Americká modelka sa jej obľúbenému športu venovala počas štúdia na vysokej škole Marshall University, ktorá sa nachádza v meste Huntinton. S kariérou profesionálnej športovkyne sa však rozlúčila a momentálne sa naplno venuje svojím sociálnym sieťam.

Tam sa prezentuje ako modelka a vďaka svojej kráse sa jej darí viac ako dobre. Počet jej fanúšikov sa neustále zväčšuje a na Instagrame má momentálne už viac ako milión sledujúcich. Už pri prvom pohľade na jej profil je jasné, čím si ich získala.

Veľká pozornosť sa ušla aj jednému z jej posledných príspevkov. Na videu, ktoré zverejnila počas tohto týždňa, sa totiž predviedla v outfite, ktorý mal čo robiť, aby zakryl všetko potrebné. Simmons tak znova dokázala, že odvaha jej rozhodne nechýba.

Viac o téme: Kayla Simmons
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu