Utorok23. júl 2024, meniny má Oľga, zajtra Vladimír

Svet kulturistiky oplakáva smrť mladej hviezdy (†29): Osudnou sa mu stala bežná operácia!

Christian Figueiredo
Christian Figueiredo (Zdroj: Instagram Ch. F.)

SAO PAULO – Svet kulturistiky prišiel o veľmi mladého športovca. Vo veku 29 rokov zomrel Brazílčan Christian Figueiredo, ktorý dostal počas operácie mŕtvicu a lekári mu už nedokázali pomôcť. Správu potvrdila jeho priateľka Vivi prostredníctvom sociálnych sietí.

Figueiredo musel podstúpiť operáciu pečene, počas ktorej však utrpel mŕtvicu. Doktori v tej chvíli nedokázali športovcovi pomôcť. O jeho smrti informovala jeho zronená partnerka, ktorá mu na sociálnej sieti Instagram venovala emotívne slová. 

„Boh si ťa povolal k sebe na lepšie a bezpečnejšie miesto, ktoré si zaslúžiš. Budem mať na teba len tie najkrajšie spomienky. Bolesť, ktorú prežívam, je neopísateľná. Odpočívaj v pokoji,“ napísala Vivi.

Jeho kamarát Ricardo Alexandre Martins Correia opísal, čo sa pri operácii stalo. „Mala to byť jednoduchá operácia, ale nastali komplikácie. Doktori s tým už nedokázali nič urobiť. Chris potreboval operáciu, počas ktorej dostal mŕtvicu. Snažili sa zabrániť, aby sa nezhoršilo krvácanie, avšak vtedy dostal veľmi neobvyklý infarkt. Jeho telo upadlo do šoku a už mu nebolo pomoci,“ povedal pre magazín Generation Iron.

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu