Sobota13. júl 2024, meniny má Margita, zajtra Kamil, Lara

Futbaloví chuligáni predčasne ukončili slávne derby: Hráč skončil po zásahu petardou v nemocnici!

Fanúšikovia Olympiakosu Pireus
Fanúšikovia Olympiakosu Pireus (Zdroj: SITA)

ATÉNY – Takýto koniec si nepredstavoval zrejme nikto. Víkendové derby medzi Olympiakosom Pireus a Panathinaikosom Atény musel hlavný rozhodca predčasne ukončiť už v 56. minúte. Dôvodom bolo zranenia hosťujúceho hráča, ktorého za postrannou čiarou zasiahla petarda, ktorá priletela z tribúny.

Šláger 8. kola najvyššej gréckej futbalovej súťaže začal lepšie pre hosťujúci Panathinaikos, ktorý sa v 28. minúte ujal vedenia. Na začiatku druhého polčasu však vyrovnal domáci Camara a vyzeralo to tak, že fanúšikov čaká poriadna dráma.

Tá prišla už o pár minút neskôr, avšak s futbalom nemala nič spoločné. Petarda, ktorá priletela z tribún, totiž zasiahla hosťujúceho obrancu Juankara, ktorý sa rozcvičoval za postrannou čiarou. Po zásahu ho okamžite ratovali lekári a po krátkom ošetrení putoval do útrob štadióna, kam ho nasledovali aj ostatní spoluhráči.

Približne hodinu sa snažili kompetentní vzniknutú situáciu vyriešiť, avšak hostia už v zápase nechceli pokračovať. Stretnutie tak bolo predčasne ukončené a o jeho výsledku sa tak zrejme rozhodne mimo ihriska. O stave samotného hráča sa zatiaľ veľa nevie, avšak zo štadióna putoval priamo do nemocnice, kde mu doktori poskytli potrebnú starostlivosť.

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu