Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Hviezdny futbalista (21) pod paľbou kritiky: Viac než futbalu sa venuje nádhernej partnerke (28)!

Karim Adeyemi Zobraziť galériu (2)
Karim Adeyemi (Zdroj: SITA)

DORTMUND - Nemecké média v poslednej dobe pravidelne zamestnáva mladý futbalista Karim Adeyemi (21). Jeho výkony sa totiž dostali pod paľbu kritiky a v jeho rodnej krajine sa vo veľkom rieši, že za jeho nevyrovnané výkony môže jeho priateľka - speváčka Loredana Zefi (28), ktorej sa má venovať oveľa viac ako futbalu.

V Dortmunde si od útočníka sľubovali po jeho minuloročnom príchode veľa. Minulá sezóna však bola sprevádzaná nevyrovnanými výkonmi a na začiatku aktuálneho ročníka sa začalo riešiť to, čo stojí za jeho formou.

Karim Adeyemi
Zobraziť galériu (2)
Karim Adeyemi  (Zdroj: SITA)

Mnohé nemecké média označili za jeden z problémov aj jeho vzťah. Adeyemi totiž tvorí pár so švajčiarskou hudobníčkou Loredanou Zefi, s ktorou pravidelne zdieľa fotografie na sociálnych sieťach. Svojej láske však podľa mnohých venuje oveľa viac pozornosti než futbalu, čo môže byť príčinou jeho nepresvedčivých výkonov. 

Dvojica pravidelne zásobuje sociálne siete svojim zábermi z rôznych výletov, čo tieto špekulácie ešte viac podporuje. Výsledkom zlých výkonov Adeyemiho bolo aj to, že sa počas poslednej reprezentačnej prestávky nezmestil do nominácie nemeckého národného tímu. Namiesto toho sa objavil vo výbere do 21 rokov, čo bolo pre talentovaného útočníka určite veľkým sklamaním. 

To, že Adeyemi zatiaľ zaostal za očakávaniami, si uvedomuje aj on sám. Dôrazne však odmieta, že by s tým mala čokoľvek spoločné jeho partnerka, ktorá je matkou dvoch detí, ktoré má z predchádzajúceho vzťahu.

 

Viac o téme: Karim Adeyemi
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu