Nedeľa14. júl 2024, meniny má Kamil, Lara, zajtra Henrich

Dráma počas dostihov: Muža zvalcovali bežiace kone... Zázrakom vyviazol bez zranení!

(Zdroj: SITA)

CARLISLE - Vo štvrtok sa v anglickom meste Carlisle konali dostihové preteky, ktoré však poznačila nevídaná situácia. Jeden z usporiadateľov totiž kvôli svojej nepozornosti vbehol priamo pred cválajúce kone, ktoré sa mu nedokázali vyhnúť. Akoby zázrakom sa však vyhol vážnym zraneniam.

Mesto Carlisle sa okrem známeho zámku preslávilo aj dostihmi, ktoré majú v tomto regióne veľké tradíciu. Jeden z pretekov sa uskutočnil aj počas tohto týždňa, avšak momentálne sa o ňom hovorí z úplne iných dôvodov, než by si želali športoví fanúšikovia.

Štart totiž poznačila situácia, akú si zrejme nepamätajú ani najväčší nadšenci tohto športu. Vo chvíli, kedy bol odmávaný začiatok, si to totiž jeden z organizátorov namieril priamo na trať. V momente, kedy sa k nemu dostalo takmer 20 koní bolo jasné, že sa zrážke nemajú šancu vyhnúť.

Preteky síce pokračovali, avšak diváci sa pýtali, ako dopadol spomínaný muž. Po pretekoch bolo oznámené, že sa akoby zázrakom vyhol vážnym zraneniam. Momentálne však musí riešiť iný problém, keďže jeho konanie už prešetruje zodpovedná komisia. 

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu