Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Zlatá lopta nedopadla podľa jeho predstáv: Na galavečere však zažiarila Haalandova nádherná partnerka!

Erling Haaland Zobraziť galériu (3)
Erling Haaland (Zdroj: SITA)

PARÍŽ - Počas včerajšieho dňa sa oči futbalového sveta sústredili do Paríža, kde sa konalo odovzdávanie najprestížnejšieho individuálneho ocenenia Zlatá lopta, ktorú udeľuje magazín France Football. Okrem víťaza Lionela Messiho (36) však zaujal aj druhý v poradí - nórsky útočník Erling Haaland (23), ktorému robila spoločnosť jeho nádherná priateľka Isabel Haugseng Johansen.

Včerajší večer priniesol odpoveď na, kto bol v uplynulej sezóne najlepším futbalistom na svete. Zlatú loptu si už po ôsmykrát odniesol Argentínčan Lionel Messi, za ktorým nasledovali dvaja najvýraznejší predstavitelia nastupujúcej generácie Erling Haaland a Kylian Mbappé.

Nórsky futbalista bol spoločne s Messim najväčším favoritom, avšak ani 3 trofeje s Manchestrom City a neuveriteľných 56 klubových a reprezentačných gólov mu na víťazstvo nestačilo. Pozornosť mu však tak trochu ukradla jeho partnerka Isabel Haugseng Johansen, ktorá vedľa svojho partnera doslova žiarila.

Erling Haaland
Zobraziť galériu (3)
Erling Haaland  (Zdroj: SITA)

Dvojica spolu začala chodiť ešte v čase, keď Haaland obliekal dres svojho predchádzajúceho zamestnávateľa - nemeckej Borussie Dortmund. Johansen sa tak, ako jej slávny priateľ, venuje futbalu, ktorý hráva v Nórsku. Osobný život Haalanda je však pre verejnosť záhadou. Podľa všetkého sa však dvojica spoznala pred viac ako desiatimi rokmi a ich dlhoročné priateľstvo sa nakoniec zmenilo v lásku.

Erling Haaland, Isabel Haugseng Johansen
Zobraziť galériu (3)
Erling Haaland, Isabel Haugseng Johansen  (Zdroj: Profimedia)

Viac o téme: Erling Haaland
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu