Streda17. júl 2024, meniny má Bohuslav, zajtra Kamila

Brazílskym futbalom otriasal obrovská tragédia: Mladého futbalistu (†21) zavraždili priamo na ulici!

(Zdroj: Pixabay)

RIBEIRAO PRETO - Brazílsky futbal sa spamätáva z obrovskej tragédie. Mladý futbalista Felipe Diogo (†21), ktorý hrával tretiu najvyššiu súťaž v klube Sao Bernardo FC, bol totiž zastrelený v jeho rodnom meste Ribeirao Preto. Mladý športovec zomrel po prevoze do nemocnice.

Mladí útočník sa v mládežníckych kategóriach objavil v slávnych brazílskych tímoch, ako sú Cruzeiro či Botafogo. Následne si našiel angažmán v klube Sao Bernardo FC, ktorý sa nachádza v Sao Paule. Tímu pomohol v minulej sezóne k postupu do Serie C, ktorá je tretia najvyššia futbalová súťaž v Brazílii. 

Počas tohto týždňa sa však vrátil do svojho rodného mesta Ribeirao Preto, kde chcel stráviť sviatky. V utorok ho však podľa misetnych médií brutálnym spôsobom zavraždil neznámy páchateľ. Ten ho mal usmrtiť 10 výstrelmi z jeho zbrane a na následky zranení Diogo zomrel v miestnej nemocnici. Motív a ani žiadne ďalšie detaily však zatiaľ nie sú známe.

S mladým futbalistom sa na sociálnej sieti Instagram rozlúčil aj jeho tím. „Nás klub obdržal smutnú správu o smrti nášho futbalistu Felipeho Dioga. Dúfame, že Boh prinesie v tomto náročnom čase pokoj jeho rodine," uviedol klub.

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu