Nedeľa14. júl 2024, meniny má Kamil, Lara, zajtra Henrich

Bývalý český futbalista znovu na dne: Opustila ho manželka... Zúfalým susedom ničí život zvratkami a fekáliami!

Martin Fenin
Martin Fenin (Zdroj: Profimedia)

PRAHA - Jeho problémy sú čoraz horšie. Bývalý český futbalista Martin Fenin (36) zvádzal v minulosti veľký boj s alkoholom. V posledných rokoch sa zdalo, že ho začal zvládať. Najnovšie informácie však hovoria o tom, že začal opäť piť a jeho správanie sa znepríjemňuje život hlavne jeho susedom, ktorí musia trpieť poriadne nechutnosti.

Kariéra Martina Fenina vyzerala na začiatku veľmi sľubne. Postupom času sa však zviditeľňoval hlavne nefutbalovými vecami a dlhé roky zvádzal náročný boj s alkoholom. Posledné roky však vyzerali nádejne a bývalý športovec našiel šťastie po boku manželky Beaty, ktorá mu porodila dcéru Miu.

Podľa najnovších informácii to však vyzerá tak, že svoj boj začína opäť prehrávať. Denníku Blesk sa totiž ozvali jeho susedia, ktorí sa sťažovali na to, že im Fenin robí zo života poriadne nechutné peklo. „Fenin je často opitý, párkrát ležal aj pred domom. Občas prespáva vo svojom aute v spoločných garážach, bohužiaľ sú potom pri jeho aute zvratky a fekálie. Garáž samozrejme neupratal. Keď sa objednala upratovacia služba, tak nedal svoje auto preč, aby sa to umylo. Je to bezohľadné hovädo, ktoré nám ničí dom," uviedol spomínaný denník.

Jeho správanie sa nepáčilo ani jeho manželke, ktorá už s Feninom v spoločnom byte nebýva. „Na opakované hádky sme boli zvyknutí. Ona ho predtým už nechcela púšťať do bytu, preto spával v aute. To sa ale zhoršilo. V byte je sám a pozýva si tam podobných opilcov. Je to agresívny človek. Proste alkoholik, ktorý je toxický pre svoje okolie," povedali Blesku jeho susedia.

Fotky z garáže sa okamžite začali šíriť sociálnymi sieťami a mnohí vrátane jeho susedov sa začínajú obávať, aby sa celá situácia neskončila tragédiou. O bývalom futbalistovi sa tak opäť hovorí v zlom svetle a zostáva len veriť, že sa Fenin dokáže zo svojich problémov dostať.

Viac o téme: Martin Fenin
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu