Nedeľa14. júl 2024, meniny má Kamil, Lara, zajtra Henrich

Prehrali zápas o titul, veľkému rivalovi sa pomstili po zápase: Oslavy im prekazili nevídaným spôsobom!

Futbalistu Universitaria de Deportes
Futbalistu Universitaria de Deportes (Zdroj: SITA)

LIMA - Prehru príliš nezvládli. Futbalisti Universitaria de Deportes získali počas tohto týždňa svoj 27. ligový titul. Oslavy na trávniku svojho veľkého rivala Alianzia Lima si však príliš neužili, pretože domáci po záverečnom hvizde rozhodcu vypli na štadióne svetlá.

V dvojzápase, ktorý rozhodol o víťazovi ligovej súťaže v Peru sa stretli dvaja odvekí rivali. Universitario a ich súper Alianzia Lima patria do takzvanej „veľkej trojky" miestneho futbalu a tak sa fanúšikovia tešili na vyostrené vyvrcholenie súťaže.

Prvý zápas skončil remízou 1:1 a pred druhým zápasom tak bolo všetko otvorené. Odvetu na ihrisku Alianzie však lepšie zvládli hostia a po víťazstve 0:2 sa tak tešili zo svojho 27. ligového titulu, čo je o dva viac, ako má na svojom konte ich finálový súper.

Oslavy však neprebehli tak, ako býva zvykom. Hneď po skončení zápasu totiž domáci vypli na štadióne všetky svetlá a hostia tak nemohli svoj titul osláviť priamo na ihrisku. Zábery z konca zápasu sa stali hitom internetu, avšak futbalistom Universitaria táto situácia zrejme príliš nevadila.

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu