Streda17. júl 2024, meniny má Bohuslav, zajtra Kamila

Piloti F1 dostali poriadne netradičnú ponuku: Vychýrený nevestinec im ponúka sex zadarmo!

Sergio Perez, Fernando Alonso, Zhou Guanyu
Sergio Perez, Fernando Alonso, Zhou Guanyu (Zdroj: SITA)

LAS VEGAS - Takúto ponuku zrejme nečakali. Fanúšikovia F1 už netrpezlivo očakávajú víkendové preteky v Las Vegas. Samotní piloti sa okrem najnovšieho podujatia v kalendári môžu tešiť aj z nevšednej ponuky miestneho nevestinca, ktorý ponúkol každému pilotovi sex zadarmo.

Predposledné preteky sezóny zavedú kolotoč F1 do najznámejšieho mesta hriechu. Aj napriek tomu, že o jazdeckom titule a pohári konštruktérov je už dávno rozhodnuté, tak ulice Las Vegas sľubujú poriadnu šou, ktorú sprevádzajú veľké očakávania.

Piloti sa však na trati budú musieť vysporiadať aj s poriadnou zimou. Štart pretekov je totiž o 22:00 miestneho času, kedy má byť v najľudnatejšom meste štátu Nevada len okolo 6 stupňov Celzia. To môže narobiť tímom poriadne problémy, ktoré sa môžu týkať napríklad zahrievania pneumatík.

Aj napriek tomu, že na pilotov čaká náročná skúška, však majú aspoň malý dôvod na radosť. Ako informuje magazín TMZ, nevestinec s názvom Chicken Ranch totiž pretekárom ponúka počas víkendu sex zadarmo. Menším problémom však môže byť fakt, že tento vychýrený podnik sa nachádza takmer 100 kilometrov od Las Vegas a na takýto výlet si popri svojom nahustenom programe piloti zrejme čas nenájdu.

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu