Pondelok4. marec 2024, meniny má Kazimír, zajtra Fridrich

Známy hokejista mal mať pomer s matkou hviezdneho spoluhráča: Perry prelomil mlčanie!

Corey Perry Zobraziť galériu (3)
Corey Perry (Zdroj: SITA)

CHICAGO – Kanadský hokejista Corey Perry (38) bol v posledných dňoch jednou z najskloňovanejších postáv NHL. Už dlhšiu dobu totiž nefiguroval v zostave Chicaga Blackhawks a vo veľkom sa začali šíriť špekulácie, že za to môže pomer s matkou mladej hviezdy Conora Bedarda (18). K celej situácii sa konečne vyjadril aj samotný Perry, ktorý uviedol veci na pravú mieru.

Absencia kanadského veterána v zostave Chicaga vzbudzovala od začiatku veľa otáznikov. Aj napriek svojmu veku bol platným hráčom a v 16-tich zápasoch si na svoje konto pripísal 9 bodov. 

Corey Perry
Zobraziť galériu (3)
Corey Perry  (Zdroj: SITA)

V posledných dňoch sa však začali objavovať šokujúce špekulácie o dôvodoch, prečo sa vytratil zo zostavy. Podľa nich mal mať Perry pomer s matkou mladej hviezdy Chicaga Conora Bedarda. K celej veci sa napokon vyjadril generálny manažér jastrabov Kyle Davidson, ktorý poprel, že by malo vyradenie zo zostavy súvis s jeho spoluhráčmi alebo ich rodinami.

Tieto slová napokon potvrdil aj samotný Perry. Ten sa mal na tímovom podujatí správať nevhodne a navyše mal byť pod vplyvom alkoholu. Celú situáciu videli aj zástupcovia sponzorov, čím spravil svojmu klubu zlé meno. 

„Chcel by som sa ospravedlniť organizácii Chicago Blackhakws, jej majiteľom, manažmentu, trénerom, zamestnancom, spoluhráčom, fanúšikom a aj mojej rodine. Z toho, ako som sa zachoval, som veľmi sklamaný. Výsledkom môjho správania boli špekulácie a dohady. Je mi hrozne z toho, aký dopad to mala na ľudí okolo mňa a chcem jasne povedať, že táto situácia nijako nesúvisí s mojimi spoluhráčmi a ich rodinami. Chcem sa ospravedlniť ľuďom,, ktorých táto situácia negatívne ovplyvnila. Rovnako tak som začal riešiť moje mentálne problémy a závislosť, vďaka čomu sa chcem posunúť vpred,“ uviedol Perry.

Corey Perry
Zobraziť galériu (3)
Corey Perry  (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Corey PerryConor Bedard
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu