Piatok14. jún 2024, meniny má Vasil, zajtra Vít

Veľké plány Fight Night Challenge: Diváci sa dozvedeli dátum ďalšieho turnaja… Očakávaný zápas však neuvidia!

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: Vlado Anjel)

BRATISLAVA – Počas uplynulého víkendu sa v Bratislave konal ďalší galavečer organizácie Fight Night Challenge. Na tlačovej konferencii po turnaji zaznelo množstvo zaujímavých informácií vrátane ďalších plánov tejto organizácie. Diváci sa však môžu zrejme definitívne rozlúčiť s očakávaným zápasom, ktorý sa mal odohrať práve tento víkend.

Tlačová konferencia po turnaji Fight Night Challenge 5 (Zdroj: Vlado Anjel)

Organizácia Fight Night Challenge v sobotu večer usporiadala už svoj 5. turnaj. Na ňom sa predstavilo viacero známych osobností zo sveta šoubiznisu, ale aj športu. 

Galavečer sa mal najskôr konať v Národnom basketbalovom centre, avšak napokon bol presunutý do Tipos Arény. Mnohí sa preto pýtali, či sa aj najbližší turnaj, ktorý organizácia oznámila, bude konať v rovnakej hale. 

„Na ďalší event už máme miesto preddohodnuté a onedlho ho ohlásime. Myslím, že táto aréna spĺňa všetky podmienky na to, aby sa tu takýto turnaj, ktorý už má svoju kvalitu, konal,“ prezradil na tlačovej konferencii spolumajiteľ organizácie Eduard Gerek.

Fight Night Challenge 6 sa uskutoční 6.4. 2024 a organizácia tak odhalila, že jej plány sú naozaj veľké. Fanúšikovia si však na najbližšom turnaji nepozrú očakávaný zápas Strýca Filipa a Filipa Sulíka. Ten sa mal konať už počas soboty, avšak kvôli nepríjemnému zraneniu druhého menovaného k nemu nedošlo. Strýco Filip napokon po svojom sobotnom zápase odmietol Sulíka ako svojho ďalšieho súpera. 

Po turnaji tak opísal, aké sú jeho ďalšie plány v organizácii. „Zatiaľ nemám žiadne meno. Nie je nikto konkrétny. Pôjdem určite na ďalší Fight Night Challenge, lebo sa mi to začalo páčiť, ale meno ešte nemám dohodnuté. Musíme to prejednať s organizáciou a uvidíme, čo vymyslíme,“ doplnil na tlačovke Strýco Filip.

Strýco Filip
Zobraziť galériu (2)
Strýco Filip  (Zdroj: Vlado Anjel)

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu