Pondelok4. marec 2024, meniny má Kazimír, zajtra Fridrich

Známeho brankára museli ratovať lekári: Prišlo mu zle... Z ihriska ho odniesli na nosidlách!

Darren Randolph
Darren Randolph (Zdroj: SITA)

BOURNEMOUTH - Írsky futbalový brankár Darren Randolph (36) počas svojej bohatej kariéry zažil takmer všetko. Na utorkový zápas svojho tímu však zrejme len tak ľahko nezabudne. Tesne pred jeho začiatkom ho totiž museli ratovať doktori a z ihriska ho odnášali na nosidlách.

Darrena Randolpha poznajú fanúšikovia anglickéo futbalu hlavne vďaka jeho pôsobeniam v Birminghame City, West Hame či Middlesbrough. Na reprezentačnej úrovni sa mu darilo takisto výborne, keďže za svoje rodné Írsko nastúpil 50-krát.

Posledné roky však plnil úlohu tretieho brankára a rovnakú pozíciu má aj v Bournemouthe, do ktorého prestúpil v lete tohto roka. Práve preto sa mal v utorok objaviť v zostave rezervného tímu. Tesne pred začiatkom zápasu sa však Randolph začal cítiť zle a museli ho ratovať doktori.

Tí mu okamžite pribehli na pomoc a brankára nakoniec odniesli na nosidlách. Desivá situácia však mala šťastný koniec, keďže prvotné vyšetrenia dopadli dobre a Randolph nemusel putovať do nemocnice.

Informácie napokon pre klubové sociálne siete potvrdil tréner tímu Alan Connell. „Darren Randolph sa počas rozcvičky necítil dobre a potreboval lekársku pomoc. Okamžite mu pomohol celý lekársky tím, čo bolo výborné. Momentálne sa už cíti oveľa lepšie a zo štadióna odišiel bez pomoci lekárov. Sme veľmi radi za to, ako to dopadlo. Je škoda, že nemohol hrať, ale jeho zdravie je samozrejme na prvom mieste," uviedol Conell.

Viac o téme: Darren Randolph
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu