Streda17. júl 2024, meniny má Bohuslav, zajtra Kamila

CANAL+ garantuje: Najlepšie tenistky sveta uvidíme na budúci rok u nás v obývačke

Iga Swiateková Zobraziť galériu (2)
Iga Swiateková (Zdroj: TASR/AP Photo/Fernando Llano)

Ako sme oznámili v novembri, spoločnosť CANAL+ získala od roku 2024 na minimálne 5 sezón exkluzívne práva na vysielanie priamych prenosov zo všetkých turnajov WTA 1000, WTA 500, WTA 250 a navyše aj z WTA Finals čiže populárneho Turnaja majsteriek.

Prenosy prvých zápasov z turnaja WTA 500 v austrálskom Brisbane sa začnú na programe CANAL+ Sport 2 v skorých ranných hodinách 2. januára 2024. Na základe dohody o postúpení časti práv, ktorú spoločnosť CANAL+ uzatvorila so spoločnosťou AMC Networks International, budú niektoré turnaje WTA 250 vysielané na športových programoch Sport1 a Sport2. V roku 2024 ide o 15 turnajov, prvým z nich bude turnaj v tasmánskom Hobarte v druhom týždni v januári.

CANAL+ garantuje: Najlepšie tenistky
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: K. M. Instagram)

CANAL+ sa zároveň dohodol na exkluzívnej spolupráci s finalistkou Roland Garros a semifinalistkou US Open Karolínou Muchovou a jej tímom. Diváci CANAL+ Sport tak zažijú z nezvyčajnej blízkosti boj o fiftíny aj mimošportové zážitky jednej z najlepších tenistiek súčasnosti. “Mám radosť zo spojenia so značkou CANAL+, ktorá je pre mňa zárukou prémiového spracovania nášho športu,” hovorí momentálne 8. hráčka svetového rebríčka. 

 

 

Viac o téme: TenisPrenosyCANAL+
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu