Pondelok4. marec 2024, meniny má Kazimír, zajtra Fridrich

Slávny tenista poriadne prekvapil: Založil si OnlyFans... Fanúšikovia zostali v šoku!

Nick Kyrgios Zobraziť galériu (3)
Nick Kyrgios (Zdroj: SITA)

MELBOURNE - Austrálsky tenista Nick Kyrgios (28) svojim posledným krokom opäť vyvolal vlnu kontroverzie, keďže fanúšikom oznámil, že si vytvoril účet na neslávne známej sociálnej sieti OnlyFans. Na nej ich následne šokoval správou, ktorú nikto z nich nechcel počuť.

Posledné mesiace boli pre austrálsku hviezdu zrejme najnáročnejšie v jeho tenisovej kariére. Od septembra 2022 bojoval so zranením kolena a tohtoročný návrat na kurty mu prekazil roztrhnutý väz v zápästí.

Nick Kyrgios
Zobraziť galériu (3)
Nick Kyrgios  (Zdroj: SITA)

Svojich fanúšikov však prekvapil najnovším oznámením a ako je jeho dobrým zvykom, nechýbala mu dávku kontroverzie. Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram totiž oznámil, že si založil účet na sociálnej sieti OnlyFans, ktorú využívajú hlavne tvorcovia pikantného obsahu. 

Podľa slov tenistu tam bude zverejňovať obsah z jeho života a veci spojené s tenisom, ale rovnako tam budú môcť fanúšikovia nájsť aj stránky jeho života, o ktorých nevedia. Po tom, ako oznámil svoje rozhodnutie, však na tejto platforme pripravil svojim priaznivcom ďalší šok.

Kyrgios na svojom OnlyFans oznámil, že jeho návrat na kurty sa odkladá. Austrálčan sa mal predstaviť na svojom domácom a najobľúbenejšom turnaji Australian Open, ktorý sa uskutoční v januári. Ako však informuje oficiálna stránka ATP, Kyrgios povedal, že sa turnaja pre pretrvávajúce zranenie zápästie nebude môcť zúčastniť.

Nick Kyrgios
Zobraziť galériu (3)
Nick Kyrgios  (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Nick Kyrgios
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu