Streda17. júl 2024, meniny má Bohuslav, zajtra Kamila

Šialené správanie známeho futbalistu: Počas tréningu napadol spoluhráča a opľul trénera!

Jonny Zobraziť galériu (3)
Jonny (Zdroj: SITA)

WOLVERHAMPTON - Španielsky obranca Jonny (29) prežíva jednu z najhorších sezón v jeho kariére a toto obdobie vyústilo v poriadny výbuch emócií. Na tréningu svojho tímu totiž najskôr napadol spoluhráča, následne opľul jedného z členov trénerského tímu a nakoniec zdemoloval zariadenia v spoločných priestoroch. K celej situácii sa vyjadril aj klub, ktorý ho za jeho správanie potrestal.

Španielsky futbalista sa na seniorskej úrovni presadil v Celte Vigo, kde sa zaradil medzi opory svojho tímu. V roku 2018 odišiel do Atlética Madrid, za ktoré však nenastúpil ani raz a okamžite putoval na hosťovanie do Wolverhamptonu, ktoré sa nakoniec zmenilo v trvalý prestup.

V prvých sezónach patril medzi opory tohto tímu a dokonca sa objavil aj v španielskej reprezentácii, za ktorú si pripísal 3 štarty. V tejto sezóne však zasiahol len do jedného ligového zápasu a ďalší si tak skoro nepripíše. 

Jonny
Zobraziť galériu (3)
Jonny  (Zdroj: SITA)

Včera totiž The Athletic informoval o tom, že na tréningu pred zápasom s Arsenalom, ktorý sa odohral 2. decembra, mal Jonny doslova besniť. Po tvrdom zákroku jeho spoluhráča Tawandu Chirewa sa mal po ňom ohnať lakťom. Následne mal opľuť člena trénerského tímu, ktorý sa snažil celú situáciu upokojiť. 

Za svoje správanie bol vyhodený z tréningu a svoje vyčíňanie zavŕšil v oddychovej miestnosti, kde mal zničiť stôl a televízor. O jeho vyradení z prvého tímu už pred pár dňami informoval športový riaditeľ tímu Matt Hobbs.

„Ako už mnohí vedia, minulý týždeň sa stal na tréningu incident s Jonnym. Rozprávali sme sa o tom, čo sa stalo a ospravedlnil sa. Povedali sme si, čo sa bude teraz diať a dohodli sme sa, že minimálne do konca januára nebude súčasťou prvého tímu. Stále môže trénovať a hrať s juniorkou, aby sa udržal v kondícii. Jeden incident nezmení úlohu, akú u nás mal," uviedol Hobbs.

Jonny
Zobraziť galériu (3)
Jonny  (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Jonny
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu