Piatok14. jún 2024, meniny má Vasil, zajtra Vít

Slávna boxerka šokovala fanúšikov: Na váženie dorazila v sexi spodnom prádle!

Ebanie Bridges Zobraziť galériu (2)
Ebanie Bridges (Zdroj: SITA)

SAN FRANCISCO - Austrálska boxerka Ebanie Bridges (37) sa okrem svojich športových výkonov zviditeľnila aj vďaka svojej kráse, ktorú nemá problém ukázať. To naposledy predviedla počas oficiálneho váženia pred jej titulovou obhajobou, na ktoré dorazila v odvážnom spodnom prádle.

Bridges bola vo svojej poslednej titulovej obhajobe jasnou favoritkou. Jej súperka Miyo Yoshida zobrala zápas len 2 týždne pred jeho konaním, avšak v San Franciscu sa jej podarila obrovská senzácia a titul šampiónky bantamovej váhy organizácie IBF si odniesla práve ona. 

Po zápase si obe športovkyne vyjadrili vzájomnú úctu a v rozhovoroch o sebe hovorili s veľkým rešpektom. O Bridges sa však napokon hovorilo viac kvôli jej vystúpeniu na oficiálnom vážení, než kvôli jej výkonu v ringu. Na ňom sa totiž objavila v sexi modrom prádle, v ktorom spôsobila poriadny rozruch. 

Ebanie Bridges
Zobraziť galériu (2)
Ebanie Bridges  (Zdroj: SITA)

Veľkej časti fanúšikov boxu však podobné vystupovanie Bridges prekáža a tvrdia, že Austrálčanka kazí meno tohto športu. Ich názory jej dali pocítiť aj pod jej príspevkom na sociálnej sieti Instagram, kde zdieľala fotografie zo spomínaného váženia.

„Výborne, vrátila si ženy do stredoveku len kvôli peniazom a pozornosti. Ženám trvalo veľmi dlho, než ich vo svete boxu začali brať vážne a ty si zo seba spravila len objekt pozornosti," napísala jedna z komentujúcich. „Budeš sa musieť rozhodnúť, či sa chceš venovať pornu alebo boxu," pridal sa ďalší. „Prosím, skonči s boxom a nikdy sa nevracaj. Zosmiešňuješ tento šport," doplnil nahnevaný fanúšik. 

Viac o téme: Ebanie Bridges
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu