Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Známa lyžiarka sa rozlúčila s reprezentačným tímom: Koniec pre románik s trénerom!

Franziska Gritsch Zobraziť galériu (2)
Franziska Gritsch (Zdroj: SITA)

VIEDEŇ - Takýto koniec v reprezentácii zrejme nečakal nikto. Rakúska lyžiarka Franziska Gritsch (26) sa po dohode s národným zväzom začala pripravovať individuálne. Športovkyňa totiž mala románik s jedným z trénerov tímu a dvojica sa napokon musela vydať vlastnou cestou.

Láska na pracovisku je pomerne bežná vec, o ktorej už počul každý. Románik rakúskej lyžiarky Franzisky Gritsch a trénera národného tímu Floriana Stengga však znamenal, že dvojica musela skončiť.

Franziska Gritsch
Zobraziť galériu (2)
Franziska Gritsch  (Zdroj: SITA)

Kvôli ich vzťahu sa totiž národný zväz rozhodol, že trénera prepustí. To sa však nepáčilo Gritsch, ktorá napokon so zväzom ukončila spoluprácu. Na preteky sa tak bude pripravovať individuálne so súkromným tímom, ktorého súčasťou bude aj Stengg.

K celej situácii sa napokon lyžiarka vyjadrila aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Nasledovať svoje srdce niekedy znamená ísť novými cestami, opustiť komfortnú zónu a podniknúť odvážne kroky. Vzhľadom na súkromnú situáciu medzi mnou a trénerom Florianom Stenggom nemohla moja spolupráca so zväzom pokračovať. Odteraz budem pôsobiť mimo štruktúr zväzu," napísala v statuse.

Na záver sa Gritsch poďakovala všetkým, ktorý ju v tomto období podporovali. „Chcem sa poďakovať najmä mojej rodine, priateľom a sponzorom, ktorí ma roky podporujú. Rovnaká vďaka patrí aj mojim fanúšikom, ktorí so mnou kráčajú na mojej ceste," uzavrela lyžiarka. 

Viac o téme: Franziska Gritsch
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu