Utorok16. júl 2024, meniny má Drahomír, Drahomíra, zajtra Bohuslav

V slávnom futbalistovi sa skrýva obrovský romantik: Takto požiadal o ruku krásnu tenistku!

Bastian Schweinsteiger
Bastian Schweinsteiger (Zdroj: SITA)

LONDÝN - Dvojica Ana Ivanovič (36) a Bastian Schweinsteiger (39) patrí medzi najznámejšie páry športového sveta. Dvojica si svoje áno povedala v roku 2016, avšak až teraz bývalý futbalista prezradil, ako svoju manželku požiadal o ruku.

Pôsobenie Bastiana Schweinsteigera v anglickom Manchesteri United nebolo práve vydarené. V tomto období sa mu však náramne darilo v súkromnom živote, pretože v roku 2016 požiadal svoju partnerku - slávnu tenistku Anu Ivanovič o ruku.

Obaja sa momentálne naplno venujú svojej rodine. Hviezdnemu páru sa po svadbe narodili 3 deti. K synom Lukovi (5) a Leonovi (4) pribudla počas tohto roka dcéra, ktorej meno však zatiaľ dvojica neprezradila.

V najnovšom rozhovore však bývalý futbalista prezradil, ako svoju manželku požiadal o ruku. Mnohých svojím krásnym gestom prekvapil, keďže sa nechal inšpirovať známym romantickým filmom Notting Hill, v ktorom hviezdili Hugh Grant a Julia Roberts.

„V Londýne sú také malá parky, do ktorých sa môžu dostať len miestni obyvatelia. Tak som si prenajal ten, ktorý bol bo filme Notting Hill. Samozrejme, Ana bola veľmi zvedavá a keď sme šli okolo tak boli dvierka pootvorené. Povedal som jej, aby sme sa tam išli pozrieť. Keď sme tam prišli, tak som ju prekvapil a požiadal o ruku," povedal Schweinsteiger pre Bild.

Viac o téme: Bastian SchweinsteigerAna Ivanovič
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu