Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

Tragédia futbalovej reprezentantky (†33): Smrť pár dní pred Vianocami!

Gemma Wiseman
Gemma Wiseman (Zdroj: Instagram G.W.)

LONDÝN - Len pár dní pred Vianocami našli bezvládne telo britskej nepočujúcej reprezentantky vo futbale Gemmy Wiseman. Počas včerajšieho dňa otvorili vyšetrovanie jej smrti a okrem jej manželky a dcéry sa z tohto nešťastia spamätávajú aj jej spoluhráčky, ktoré jej posielajú emotívne odkazy.

Gemma Wiseman patrila medzi hráčky, ktoré boli súčasťou úspešného timu Veľkej Británie na futbalovom šampionáte nepočujúcich v Taliansku v roku 2016. Z tohto turnaja si napokon odniesla bronzovú medailu. 

Vďaka futbalu sa spoznala aj so svojou manželkou Laurou, s ktorou vychovávala 3-ročnú dcéru Allie. Len pár dní pred Vianocami však ich rodinu zasiahla tragédia. Telo Wiseman totiž našli bez známok života v parku neďaleko ich domu. Detaily jej smrti zatiaľ nie sú známe, avšak včera sa otovrilo vyšetrovanie, ktoré by malo zodpovedať všetky nejasnosti.

O tejto tragédii informujú viaceré britské médiá vrátane Daily Mail. Okrem zronenej rodiny sa so športovkyňou lúčia aj jej spoluhráčky, ktoré jej prostredníctvom sociálnych sietí posielajú emotívne odkazy.

Viac o téme: Gemma Wiseman
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu