Streda17. júl 2024, meniny má Bohuslav, zajtra Kamila

Slávny futbalista si poriadne zavaril: Manželka ho vyhodila z domu... Má nemanželské dieťa!

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: SITA)

MANCHESTER - Anglický futbalista Kyle Walker (33) prežíva poriadne krušné chvíle. Jeho manželka Annie Kilner (30) len pred pár dňami oznámila, že si dávajú vo svojom vzťahu pauzu. Najnovšie sa však ukázalo, že sa mu pred 5-timi mesiacmi narodilo nemanželské dieťa s modelkou Lauryn Goodman (32), s ktorou však už jedného potomka má.

Pre Walkera bol minulý rok po futbalovej stránke mimoriadne úspešný. S Manchesterom City sa tešil z treble, keď jeho tím ovládol Premier Leagu, FA Cup a aj Ligu majstrov. V súkromnom živote to však bola poriadna dráma. 

Kyle Walker
Zobraziť galériu (3)
Kyle Walker  (Zdroj: SITA)

V auguste sa totiž jeho bývalej milenke Lauryn Goodman narodilo dieťa. S ňou však jedného potomka má aj samotný futbalista a tak sa začalo špekulovať, či nie je otcom aj jej druhého dieťaťa. Len pred pár dňami navyše jeho manželka Annie Kilner oznámila, že si dávajú vo vzťahu pauzu a Walker sa už mal odsťahovať z ich spoločného domu.

Ako sa napokon ukázalo, jedným z dôvodov rozpadu ich vzťahu je to, že dohady o Walkerovom otcovstve boli pravdivé. Ako informuje Daily Mail, anglický obranca je skutočne otcom spomínaného dieťaťa, avšak jeho manželka sa mala o celej situácii dozvedieť už dávnejšie.

„Kyle a Annie majú problémy už dlhšie. V minulosti sa toho medzi nimi udialo veľmi veľa a k ich rozchodu viedlo aj to, čo bolo medzi ním a Lauryn. Obaja robia všetko preto, aby sa to nedotklo ich troch detí. Ich manželstvo ešte s určitosťou neskončilo, môžu ho zachrániť, ale najskôr si musia dopriať čas," povedal zdroj spomínanému denníku.

Kyle Walker
Zobraziť galériu (3)
Kyle Walker  (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Kyle Walker
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu