Sobota13. júl 2024, meniny má Margita, zajtra Kamil, Lara

Legendárny Ronnie O'Sullivan (48) po rekordnom víťazstve: Súperovi poslal vulgárny odkaz!

Ronnie O'Sullivan Zobraziť galériu (3)
Ronnie O'Sullivan (Zdroj: SITA)

LONDÝN – Servítku pred ústa si rozhodne nekládol. Jeden z najlepších hráčov snookeru Ronnie O'Sullivan (48) po finále turnaja Masters poriadne skritizoval svojho protihráča Aliho Cartera (44), ktorého nazval nočnou morou a uviedol, že je zlý človek.

V nedeľu sa  O'Sullivan tešil zo svojho rekordného 8. titulu na turnaji Masters, čím opäť potvrdil svoje kvality. Jeho súpera Aliho Cartera porazil 10:7, avšak po finále príliš spokojný nebol. Dôvodom bol podľa neho práve jeho finálový súper.

Ali Carter
Zobraziť galériu (3)
Ali Carter  (Zdroj: SITA)

Carter bol po zápase rozladený, keď niekoľkých fanúšikov označil za hlupákov a svoje si vypočul aj O'Sullivan.To však najmladší a zároveň najstarší víťaz tohto turnaja nenechal len tak a svojmu súperovi poslal poriadne štipľavý odkaz.

„Musí si usporiadať svoj život. Nebudem to už viac ignorovať a chodiť po špičkách okolo niekoho, ako je on. Je sku*vená nočná mora. Hrať proti nemu je nočná mora. Nie je to dobrý človek. Proste som to povedal, je mi to jedno. Viete, aký je, všetci to vedia. Nie je v poriadku. Netuším, prečo má so mnou problém, ale je mi to jedno. Nezaujíma ma žiadny z týchto hráčov. Čím viac to robí, tým viac ho v zápase potrestám. Len si kope vlastný hrob,“ povedal  O'Sullivan, ktorého citoval Mirror.

Ronnie O'Sullivan
Zobraziť galériu (3)
Ronnie O'Sullivan  (Zdroj: SITA)

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu