Sobota13. júl 2024, meniny má Margita, zajtra Kamil, Lara

Bývalú švagrinú Schumachera vyhodili z televíznej šou: Báli, sa že prezradí detaily o jeho zdravotnom stave!

Michael Schumacher
Michael Schumacher (Zdroj: SITA)

BERLÍN - Bývalá švagriná legendárneho pretekára Michaela Schumachera (55) - Cora Schumacher (47) sa dostala do nepríjemných problémov. Počas tohto týždňa totiž musela opustiť známu televíznu šou a v týchto dňoch sa začína špekulovať, že to bolo rozhodnutie televízie RTL, ktorá sa údajne bála, že by mohla prezradiť detaily o zdravotnom stave slávneho Nemca.

RTL v týchto dňoch vysiela nemeckú verziu televíznej šou I'm a Celebrity. Tej sa zúčastnila aj herečka, modelka a exmanželka bývalého pilota F1 Ralfa Schumachera - Cora. Pred pár dňami však v programe nečakane skončila. 

Televízia uviedla, že za jej odchodom bol zlý zdravotný stav. Viaceré médiá na čele s Bildom však priniesli správy, že za jej koncom majú byť úplne iné dôvody, než ktoré uvádza televízia.

Tvorcovia šou sa totiž údajne báli, že jej zhovorčivá povaha by mohla mať za následok, že by prezradila detaily o zdravotnom stave jej bývalého švagra. S Ralfom sa totiž rozviedla až 2 roky po Schumacherovej nehode a spomínaná šou sa vysiela naživo. RTL má totiž s rodinou sedemnásobného majstra sveta džentlmenskú dohodu, že nebude zasahovať do ich súkromia. 

Viac o téme: Michael Schumacher
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu