Utorok23. júl 2024, meniny má Oľga, zajtra Vladimír

Fanúšikom anglického klubu došla trpezlivosť: Ostré protesty a roztržka s vlastným hráčom!

Joachim Andersen
Joachim Andersen (Zdroj: SITA)

BRIGHTON - Frustrácia fanúšikov Crystal Palace sa v posledných týždňoch prejavuje tvrdými odkazmi voči vedeniu klubu a jeho majiteľom. Najnovšie sa hnev preniesol aj na samotných hráčov, čo sa však nepáčilo dánskemu obrancovi Joachimovi Andersenonovi (27), ktorý sa s niektorými z nich dostal po víkendovom zápase do konfrontácie.

Fanúšikom londýnskeho klubu došla trpezlivosť v zápase s Arsenalom, keď Crystal Palace prehral 5:0. Na konci duelu poslali priaznivci ostrý odkaz majiteľom klubu. Už po tomto stretnutí sa však  objavili informácie, že im dánsky stopér Joachim Andersen poslal v závere stretnutia vulgárny odkaz.

Počas víkendu navyše Crystal Palace prehral na domácom štadióne Brightonu 4:1. Tentoraz však nepocítili hnev fanúšikov len majitelia, ale aj samotní hráči. Po zápase si to za nimi namieril spomínaný dánksy obranca a s vlastnými fanúšikmi sa dostal do ostrej konfrontácie. 

Do roztržky sa mal pridať aj brankár Dean Henderson a situáciu musel upokojovať asistent trénera Paddy McCarthy. Crystal Palace sa po víkendovej prehre nachádza na 14. mieste a od zostupového pásma ho delí už len 5 bodov. Podobné incidenty tak odzrkadľujú súčasnú náladu v klube a na juhu Londýna tak budú mať čo robiť, aby sa v Premier Leagu udržali.

Viac o téme: Joachim Andersen
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu