Utorok25. jún 2024, meniny má Olívia, Tadeáš, zajtra Adriána

Úprimná spoveď manželky hviezdneho futbalistu: Opísala život v Saudskej Arábii!

Riyad Mahrez Zobraziť galériu (2)
Riyad Mahrez (Zdroj: SITA)

RIJÁD - Prehovorila o tom, ako vyzerá jej život. Alžírsky futbalista Riyad Mahrez (32) v lete neodolal lákavej ponuke zo Saudskej Arábie. Do tejto krajiny s ním odišla aj jeho manželka Taylor Ward (26), ktorá opísala, ako vyzerá život v metropole Blízkeho východu.

Odchod Riyada Mahreza do Al-Ahli prekvapil v lete viacerých fanúšikov. Najväčší šok však zažila jeho manželka Taylor, ktorá musela zo dňa na deň odísť z Manchesteru a presťahovať sa do Rijádu, kde hráva nový zamestnávateľ jeho manžela. 

Riyad Mahrez
Zobraziť galériu (2)
Riyad Mahrez  (Zdroj: SITA)

Pre Taylor tak bolo sťahovanie do Saudskej Arábie obrovskou zmenou, ktorej sa zo začiatku poriadne bála. „Celý týždeň bol emocionálne náročný. Bol to veľký šok a ja som o tom netušila. Jeden deň sme plánovali budúcnosť v Manchestri a na druhý sme sa sťahovali do Saudskej Arábie. Bolo toho veľa a bol to obrovský šok," povedala pre Daily Mail.

Okrem toho však opísala aj to, ako zatiaľ vyzerá jej život v novej krajine. „Zatiaľ je to úžasné. Nie je tu žiadny alkohol, takže si nemôžem dať pohár vína. Ak mám byť úprimná, je tu toho viac, než som si myslela. Keď som išla prvýkrát von, tak som tu videla známe reštaurácie s rýchlym občerstvením, to ma hrozne potešilo," povedala Taylor. 

„Ľudia sú tu veľmi milí. To bol úprimne veľký šok, to, ako sa tu ľudia správali. S Veľkou Britániou sa to ani nedá porovnať. Zatiaľ si to užívam, cítim sa tu ako na dovolenke, ani neviem, že som sa sem presťahovala," doplnila manželka hviezdneho futbalistu.

Viac o téme: Riyad Mahrez
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu