Piatok14. jún 2024, meniny má Vasil, zajtra Vít

Krásna snúbenica majstra Európy o ich spoločnom živote: Po prehre sa nerozprávajú… Všetko sa točí okolo neho!

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: SITA)

LONDÝN – Nemá to s ním jednoduché. Snúbenica známeho talianskeho futbalistu Jorginha (32) – Cat Harding (33) v najnovšom rozhovore priznala, že život s profesionálnym športovcom vie byť poriadne náročný hlavne vo chvíli, kedy sa jeho snúbencovi nedarí podľa predstáv.

Cat Harding sa zviditeľnila napríklad účasťou v speváckej šou The Voice či vzťahom s hollywoodskym hercom Judeom Lawom, s ktorým má dcéru Adu (8). Druhé dieťa – syna Jaxa (3) má s hráčom Arsenalu FC a talianskym reprezentantom Jorginhom.

Jorginho
Zobraziť galériu (2)
Jorginho  (Zdroj: SITA)

Život po boku profesionálneho športovca, pre ktorého je momentálne futbal jednou z najdôležitejších vecí, však nie je vôbec jednoduchý. Jedným z dôvodov je aj to, že Harding o futbale nevie takmer nič. 

„Nikdy som futbal nepozerala a ani som to nepredstierala. Nič o ňom neviem. Na zápasy však chodím rada, pretože na štadióne je úplne iná atmosféra a je to oveľa zaujímavejšie, ako keď to pozeráte v televízii. Môžete cítiť energiu, ktorá je na štadióne. Keď však nehrá on, tak futbal nesledujem. Nepoznám žiadne pravidlá a neviem čo je to ofsajd. Snažil sa mi to vysvetliť, ale len nedávno som zistila, že je v jednom tíme 11 hráčov,“ povedala speváčka.

Mimo zápasov to však má s Jorginhom náročné. Hlavne vo chvíľach, kedy sa jeho tímu nedarí. „Futbal má vplyv na veľa vecí. Celý život sa točí okolo programu môjho partnera a nič sa nedá plánovať dopredu. Moju svadbu si plánujem až na budúcoročné leto, pretože počas tohto sa môže stať, že pôjde na EURO. Týka sa to aj drobných vecí. Ak máme dohodnutú večeru s priateľmi a on deň predtým prehrá, tak to musíme zrušiť. Nie je možné, aby sme šli von. Keď jeho tím prehrá, tak sa s ním 24 hodín nerozprávam. Nemá na nič náladu,“ doplnila Harding.

Viac o téme: Jorginho
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu