Pondelok22. apríl 2024, meniny má Slavomír, zajtra Vojtech

Kuriózny koniec tureckého futbalistu: Slávny klub ho vyhodil kvôli profilu na zoznamke!

Emirhan Delibas
Emirhan Delibas (Zdroj: Profimedia)

ISTANBUL - Takýto koniec zrejme nečakal. Turecký futbalista Emirhan Delibas (21) počas včerajšieho dňa oficiálne skončil v Besiktasi, ktorý oznámil, že s ním po vzájomnej dohode ukončil spoluprácu. Hlavným dôvodom jeho konca má byť jeho profil na zoznamke, ktorý sa začal šíriť sociálnymi sieťami.

Emirhan Delibas sa v tureckom veľkoklube objavoval vo viacerých mládežníckych kategóriach a zahral si aj za prvý tým Besiktasu. Počas včerajšieho dňa však klub oznámil, že po vzájomnej dohode sa ich cesty po 14-tich rokoch rozídu.

„S futbalistom Emirhanom Delibasom sme po vzájomnej dohode ukončili spoluprácu. V jeho ďalšej kariére mu prajeme veľa úspechov," napísal klub na svojom profile na sociálnej sieti Twitter. 

Hlavným dôvodom mal byť podľa viacerých zahraničných médií profil na zoznamke Bumble, ktorý sa v posledných dňoch začal šíriť sociálnymi sieťami. Na ňom mal uvedený zlý vek a sám Delibas na svojom Instagrame uviedol, že sa jednalo o fake. Ani to mu však nepomohlo a s klubom sa tak musel rozlúčiť.

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu