Utorok16. júl 2024, meniny má Drahomír, Drahomíra, zajtra Bohuslav

Šípkarský zázrak (17) má ďalší dôvod na radosť: Podpísal lukratívnu zmluvu... Zarobí niekoľko miliónov!

Luke Littler Zobraziť galériu (2)
Luke Littler (Zdroj: SITA)

LONDÝN - Prepisuje jeden rekord za druhým. Mladá šípkarská hviezda Luke Littler (17) sa stal sa jednou z najväčších osobností tohto športu. S tým súvisia aj stále väčšie peniaze, ktoré sa okolo neho točia a pred pár dňami podpísal zmluvu, ktorá by mu mala zabezpečiť poriadne mastnú sumu.

Luke Littler patrí medzi najväčšie talenty, aké mohli fanúšikovia šípok zažiť. Na majstrovstvách sveta sa stal historicky najmladším finalistom a na svoje úspechy nadviazal aj po tomto turnaji. Zo dňa na deň sa tak stal jednou z najväčších osobností tohto športu a zaradil sa medzi svetovú špičku.

 

Luke Littler
Zobraziť galériu (2)
Luke Littler  (Zdroj: SITA)

Vďaka tomu dostáva množstvo ponúk na spoluprácu, avšak najväčšia prišla od firmy Target Darts, ktorá ho podporuje už od jeho 12-tich rokov. Svoju spoluprácu oznámili aj na sociálnych sieťach. 

„Sme šťastní, že sme mohli s Lukeom Littlerom podpísať nový, niekoľkoročný kontrakt, vďaka ktorému sa naše partnerstvo bude aj naďalej vyvíjať. Tešíme sa na to, že budeme Lukea podporovať v tom, čo robí," uviedla spomínaná spoločnosť.

Target Darts samozrejme žiadne detaily neprezradili, avšak viaceré britské médiá vrátane The Sun špekulujú, že by sa malo jednať o 5 až 10 ročnú zmluvu. V závislosti na bonusoch a príjmoch by však mal byť na jej konci bohatší o niekoľko miliónov a nový kontrakt by mal byť najväčším v histórii tohto športu.

Viac o téme: Luke Littler
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu