Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

Kontroverzný Ronnie O'Sullivan opäť rozprúdil vášne: Fanúšikovia si myslia, že sabotoval zápas!

Ronnie O'Sullivan Zobraziť galériu (2)
Ronnie O'Sullivan (Zdroj: SITA)

TELFORD - Legendárny Ronnie O'Sullivan (48) je okrem svojho talentu známy aj kontroverzným správaním. To predviedol aj v jeho poslednom zápase, kde po chybe rozhodkyne podľa fanúšikov sabotoval zvyšok zápasu.

Ronnie O'Sullivan sa počas svojej kariéry prezentoval okrem množstva titulov aj svojím nie vždy príkladným správaním. Len nedávno sa po jeho rekordnom titule na turnaji Masters pustil do ostrej prestrelky s jeho finálovým súperom, ktorému poriadne naložil. 

Kontroverzne skončilo aj pôsobenie na turnaji Players Championship, ktorý sa v týchto dňoch koná v meste Telford. O'Sullivan vo štvrťfinále vyradil Mark Selby, ktorý si s ním poradil hladko 6:0.

Ich vzájomný zápas však začal chybou rozhodkyne, po ktorej frustrovaný O'Sullivan nahnevane rozstrelil červené gule, čím umožnil vyhrať prvý frame svojmu súperovi. Fanúšikovia na sociálnych sieťach pre jeho správanie nemali pochopenie a podľa niektorých dokonca zvyšok zápasu sabotoval. 

„Ronnie dnes vyzeral, akoby mu to bolo jedno. V jeho prípade je prehra 6:0 veľmi nezvyčajná," napísal jeden z nich. „V tomto momente to Ronnie sabotoval. Prestal sa snažiť a Selby to vedel a využil to," doplnil komentujúci. „Je to génius, o tom niet pochýb, ale je veľmi nesympatický. Keď sa mu darí, tak je radosť ho sledovať. Keď však nie je v hre, tak sa tvári znudene," pridal sa ďalší.

Ronnie O'Sullivan
Zobraziť galériu (2)
Ronnie O'Sullivan  (Zdroj: SITA)

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu