Utorok28. máj 2024, meniny má Viliam, zajtra Vilma

Sexi volejbalistka opäť potešila fanúšikov: V odvážnom outfite ukázala svoje dokonalé telo!

Kayla Simmons
Kayla Simmons (Zdroj: Instagram K.S.)

LOS ANGELES - Známa influencerka a bývalá volejbalistka Kayla Simmons (28) sa na sociálnych sieťach pravidelne prezentuje sexi zábermi, vďaka čomu si v posledných rokoch získala veľké množstvo fanúšikov. Výnimkou nebol ani jeden z jej posledných príspevkov, ktorým v mnohých komentujúcich vyvolala spomienky na legendárny seriál Pobrežná hliadka.

Simmons sa volejbalu venovala hlavne počas štúdia na vysokej škole, avšak jej obľúbený šport napokon zavesila na klinec. Momentálne sa totiž živí vďaka sociálnym sieťam, kde si vybudovala pomerne slušnú fanúšikovskú základňu. 

Len na Instagrame má momentálne viac ako milión sledujúcich a už pri prvom pohľade na jej profil je jasné, čím svojich fanúšikov zaujala. Simmons ich potešila aj v jednom z jej posledných príspevkov, v ktorom, ako inak, predviedla svoje dokonalé telo. 

Fanúšikovia jej fotografie samozrejme ocenili a mnohí komentujúci si pri nich vďaka pláži a jej outfitu spomenuli na legendárny seriál Pobrežná hliadka, do ktorého by vďaka svojej kráse bezpochyby zapadla. 

Viac o téme: Kayla Simmons
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu