Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

Zdravotné komplikácie legendárneho Mikea Tysona: Počas letu mu prišlo zle... Skončil v rukách doktorov!

Mike Tyson Zobraziť galériu (2)
Mike Tyson (Zdroj: SITA)

LOS ANGELES - Legendárny boxer Mike Tyson (57) by sa už ani nie o dva mesiace mal opäť postaviť do ringu. Momentálne však musí riešiť úplne iné starosti. Počas nedeľného letu do Los Angeles mal totiž náhle zdravotné problémy, ktoré potvrdili aj jeho zástupcovia.

Už 20. júla by sa mali dočkať všetci fanúšikovia Mike Tysona. Legendárny boxer sa totiž znova postaví do ringu a jeho súperom bude kontroverzná internetová hviezda a v posledných rokoch aj profesionálny boxer Jake Paul.

Momentálne však musí Iron Mike riešiť úplne iné problémy. Počas nedeľného letu z Miami do Los Angeles mu totiž prišlo zle a mal závraty, čo donútilo posádku letu k tomu, že začala hľadať lekára medzi pasažiermi na palube.

Celú situáciu potvrdil pre New York Post aj jeho hovorca. Ten však uviedol, že sa má Tyson už lepšie. Rovnako sa poďakoval aj doktorom, ktorí prišli do lietadla okamžite po tom, ako pristáli. Po tomto incidente sa začali vynárať špekulácie o tom, že jeho stav by mohol mať vplyv aj na chystaný zápas, avšak tieto reči okamžite zmietol zo stola jeho súper, ktorý povedal, že ich duel to nijako neovplyvní.

Mike Tyson, Jake Paul
Zobraziť galériu (2)
Mike Tyson, Jake Paul  (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Mike Tyson
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu