Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

Bývalý boxerský šampión lieta v obrovských problémoch: Snúbenica ho obvinila z domáceho násilia!

Deontay Wilder Zobraziť galériu (3)
Deontay Wilder (Zdroj: SITA)

LOS ANGELES - Poriadne si zavaril. Americký boxer Deontay Wilder (38) sa dostal do problémov po tom, čo jeho snúbenica Telli Swift podala na súd žiadosť o zákaz priblíženia. Dôvodom malo byť to, že sa mal v posledných rokoch viackrát dopustiť domáceho násilia.

Kariéra Deontaya Wildera bola až do trilógie s Tysonom Furym ovenčená úspechmi. V 40-tich zápasoch nenašiel jediného premožiteľa a 39 z nich dokázal ukončiť pred limitom. Po remíze a dvoch prehrách s britským šampiónom však jeho kariéra pomaly upadá a v posledných dvoch dueloch ho porazili Joseph Parker a aj Zhilei Zhang.

Deontay Wilder v zápase s Josephom Parkerom
Zobraziť galériu (3)
Deontay Wilder v zápase s Josephom Parkerom  (Zdroj: SITA)

Okrem toho však momentálne musí riešiť aj vážne obvinenia jeho snúbenice Telli Swift. Tá totiž podala na súd v Los Angeles návrh na zákaz priblíženia, ktorému bolo vyhovené. Tieto informácie priniesol magazín TMZ.

Podľa Swift sa mal Wilder počas posledných 6-tich rokov dopúšťať domáceho násilia. Minimálne 5-krát ju mal počas tohto obdobia škrtiť a niekoľkokrát ju mal opľuť. Pri jednom útoku ju mal dusiť vankúšom tak dlho, až sa takmer udusila.

Okrem toho mal bez jej dovolenia z jej laptopu poslať nevhodné správy jej osobným a aj pracovným kontaktom a 15. apríla ju mal podľa jej slov vyhodiť z ich spoločného bytu aj napriek tomu, že sa zotavovala z operácie. Spomínaný zákaz je platný do 25. júna, kedy by sa mala dvojica stretnúť na súde. 

Deontay Wilder
Zobraziť galériu (3)
Deontay Wilder  (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Deontay Wilder
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu