Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Veľká smola Usaina Bolta: Počas charitatívneho zápasu sa vážne zranil… Musel podstúpiť operáciu!

Usain Bolt Zobraziť galériu (2)
Usain Bolt (Zdroj: SITA)

LONDÝN - Legendárny jamajský šprintér Usain Bolt (37) mal počas charitatívneho zápasu Soccer Aid poriadnu smolu. Z ihriska ho totiž museli odniesť po vážnom zranení na nosidlách a najrýchlejší muž histórie zverejnil zábery z nemocnice, kde musel podstúpiť operáciu.

Charitatívne podujatie Soccer Aid sa stalo počas posledných rokov známou tradíciou. Futbalového zápasu, ktorého výťažok putuje na konto organizácie UNICEF, sa pravidelne zúčastňujú bývalí hviezdni športovci, ale aj známe osobnosti zo sveta šoubiznisu.

Usain Bolt v súboji s bývalým hráčom kriketu Stuartom Broadom
Zobraziť galériu (2)
Usain Bolt v súboji s bývalým hráčom kriketu Stuartom Broadom  (Zdroj: SITA)

Tradičným účastníkom je aj legendárny jamajský šprintér Usain Bolt. Svetový rekordman v behoch na 100 a 200 metrov bol počas tohto ročníka, ktorý sa konal 9. júna, dokonca kapitánom jedného z tímov. Na tento deň však bude chcieť čo najskôr zabudnúť, pretože ho z ihriska museli odniesť na nosidlách.

Bolt si totiž počas zápasu, ktorý sa konal na štadióne Stamford Bridge, roztrhol achilovku a pred pár dňami ukázal zábery z nemocnice. Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zverejnil fotku zranenej nohy, ku ktorej napísal, že operácia dopadla úspešne. Aj napriek tomu si však od jeho obľúbeného futbalu bude musieť na niekoľko mesiacov oddýchnuť. 

Viac o téme: Usain Bolt
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu