Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Kapitánovi Španielska sa darí aj mimo ihriska: Už niekoľko rokov žiari šťastím po boku sexi modelky!

Álvaro Morata
Álvaro Morata (Zdroj: SITA)

BERLÍN - Španielski futbalisti začali na európskom šampionáte výborne a po dvoch zápasoch majú istotu postupu z prvého miesta v skupine. Značnou mierou im k tomu pomohol aj útočník Álvaro Morata (31), ktorému sa okrem trávnikov darí aj v súkromí. Už 7 rokov je totiž šťastne ženatý s nádhernou talianskou modelkou Alice Campello (29).

Španielsky útočník si v minulosti obliekal dresy mnohých slávnych tímov, ako sú napríklad Real Madrid, Juventus, Chelsea a aktuálne pôsobí v Atléticu Madrid. Pre jeho osobný život však bolo zlomovým pôsobenie v Taliansku, kde spoznal svoju manželku Alice Campello.

Talianskej modelke napísal v roku 2016 na sociálnej sieti Instagram a po dlhšom váhaní sa s ním Campello napokon stretla aj osobne. Medzi dvojicou prebehla okamžitá iskra a o rok neskôr už chystali svadbu. Pred pár dňami tak oslavovali už 7 rokov od ich veľkého dňa.

Počas ich vzťahu sa im narodili 4 deti a dvojica na svojich sociálnych sieťach pravidelne zdieľa spoločné zábery. Útočníkovi tak okrem španielskych fanúšikov drží palce aj jeho nádherná rodina, ktorá bude dúfať, že Morata dovedie Španielov k triumfu. 

Viac o téme: Álvaro Morata
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu