Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Letné autokino Kinočák v Prešove prichádza s filmovými novinkami

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: PV)

Tohtoročná letná novinka Autokino Kinočák Prešov bude pokračovať aj v mesiaci júl na veľkokapacitnom parkovisku na ulici Jána Pavla II. v Prešove. V areáli pribudne stánok s občerstvením a pohodlné ležadlá.

Zásadnou zmenou bude presun premietania filmov na utorkové večery. Hlavným lákadlom budú filmy nakrútené na východe Slovenska. Unikátny projekt Autokino Kinočák Prešov počas prvých troch týždňov navštívili už stovky ľudí. Záujem o netradičné sledovanie filmov z pohodlia auta prejavili zástupcovia mladšej aj staršej generácie a ich pozitívne reakcie potešili organizátorov, ktorí sľubujú od 2. júla 2024 viacero noviniek. Aj počas letných prázdnin bude dejiskom autokina parkovisko pred Mestskou športovou halou v Prešove (Tatran Handball Arena). Organizátori však avizujú presun premietaní filmov na utorkové večery.

Letné autokino Kinočák v
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: PV)

„Atmosféra sledovania filmov v exteriéri má svoje jedinečné čaro. V snahe priniesť Prešovčanom ešte viac filmových zážitkov pod holým nebom sme sa rozhodli presunúť naše letné premietania na utorkové večery v nezmenenom čase o 21:00 hod. Filmoví fanúšikovia si vďaka tomu budú môcť vychutnať nielen filmové utorky v našom autokine, ale aj filmové stredy na prešovskom amfiteátri, a taktiež filmové štvrtky v Záhradnom kine za Kinom Scala,“ uviedol organizátor Autokina Kinočák Prešov Peter Vlkovič. Bonusom pre všetkých bude, že brány prešovského autokina sa od 2. 7. 2024 otvoria vždy hodinu pred premietaním, teda o 20:00 hod. Návštevníci budú môcť využiť tento čas na občerstvenie v novom gastro stánku, ktorý nájdu priamo v areáli parkoviska. Pribudne aj priestor na relax a podvečerné rozhovory na oddychových ležadlách. Organizátori pripravili na nasledujúci mesiac atraktívnu filmovú ponuku, ktorú návštevníkom opäť ponúknu na najväčšom nafukovacom plátne na Slovensku s rozmermi projekčnej plochy 12 x 7 metrov. Dominovať budú filmy nakrútené v Prešove a na východe Slovenska.

2. 7. 2024, 21:00 hod.: Spiaci účet, dráma, Slovensko / Česko, 2024

9. 7. 2024, 21:00 hod.: Zápisník alkoholičky, dráma, Česko, 2024

16. 7. 2024, 21:00 hod.: Loli paradička, komédia / dráma / romantický, Slovensko, 2019

23. 7. 2024, 21:00 hod.: Kavej, komédia, Slovensko, 2024

30. 7. 2024, 21:00 hod.: Gump: Sme dvojka, rodinný / dobrodružný, Česko, 2024.

 

Film Loli paradička, ktorý je na programe 16. 7. 2024, uvedie jedna z jeho ústredných postáv, známy youtuber Ďodik, hasič z Kendic. „Na posledný júlový film, ktorý premietame 30. 7. 2024, máme pre návštevníkov ešte jedno milé prekvapenie. Rodičia s deťmi budú mať možnosť zakúpiť si jednu špeciálnu vstupenku za 20 eur, ktorá bude platiť pre celú rodinu. Všetkých srdečne pozývame,“ dodal organizátor Autokina Kinočák Prešov Peter Vlkovič. Predpredaj vstupeniek a bližšie informácie nájdete na www.kinocak.sk. Hlavným partnerom podujatia je spoločnosť VaV autoškola a VaV akademy.

Viac o téme: PREŠOVGump: Sme dvojkaAutokino KinočákPeter Vlkovič
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu