Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Fanúšička Emontonu sa počas zápasu ukázala hore bez: Získala zmluvu s najslávnejším pánskym magazínom!

(Zdroj: pixabay.com)

EDMONTON – Hokejisti Emontonu sa mohli počas celého play-off spoľahnúť na výborných divákov. Jedna z fanúšičiek však počas konferenčného finále zaujala poriadne netradičným spôsobom, keď celému štadiónu ukázala, čo skrýva pod svojím dresom. To si všimol aj slávny pánsky magazín Playboy, ktorý jej dal ponuku, ktorú táto dáma neodmietla.

Kait Flynn sa počas konferenčného finále proti Dalasu zviditeľnila viac, než jej milovaní olejári. Počas 5. zápasu série totiž ukázala všetkým na tribúne svoje prsia a video tohto výstrelku sa okamžite stalo hitom sociálnych sietí.

Okrem ponúk od viacerých porno stránok, ktoré odmietla, sa však dočkala aj obrovskej kritiky fanúšikov. Kvôli tomu si najskôr zmazala sociálne sieti, ale napokon tam poslala svojim neprajníkom ostrý odkaz.

„Len chcem povedať, že môžete byť aj ten najlepší človek na svete, môžete zachraňovať mačiatka z rieky, ale aj tak sa nájdu ľudia, ktorí vás budú nenávidieť. Áno, opila som sa a všetkým som ukázala svoje prsia a všetci to videli. Ak sa vám to nepáči, tak je to váš problém. Olejári do toho,“ povedala Kait.

Celý príbeh si však napokon všimol magazín Playboy a ponúkol jej prácu. Tá Kait ju prijala a na Instagrame už predviedli aj čo to zo vzájomnej spolupráce. Potešiť ju môže aj jej milovaný Edmonton, ktorý v noci z pondelka na utorok zabojuje v 7. zápase finálovej série o to, aby vyhral Stanley Cup po prvýkrát od roku 1990.

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu