Streda24. júl 2024, meniny má Vladimír, zajtra Jakub

Chystaný prestup problémového futbalistu vzbudil veľké vášne: Zastaviť sa ho pokúšajú fanúšikovia aj starosta!

Mason Greenwood Zobraziť galériu (3)
Mason Greenwood (Zdroj: SITA)

MARSEILLE - Už v najbližších hodinách by mohol byť definitívne spečatený prestup anglického futbalistu Masona Greenwooda (22) z Manchestru United do Olympique Marseille. Ten sa však nepáči fanúšikom klubu a ostro sa voči nemu vyjadril aj starosta mesta, ktorým prekáža Greenwoodova minulosť.

Kariéra Masona Greenwooda začala veľmi dobre a vyzeralo to tak, že anglický útočník má pred sebou veľkou budúcnosť. Všetko sa však zmenilo po tom, ako sa v roku 2022 verejnosť dozvedela o tom, že bol obvinený z napadnutia svojej vtedajšej priateľky a pokusu o znásilnenie.

Mason Greenwood
Zobraziť galériu (3)
Mason Greenwood  (Zdroj: SITA)

Súd ho napokon obvinení zbavil, avšak za Manchester United si už nezahral. Minulú sezónu však strávil na hosťovaní v Getafe, kde sa mu darilo a počas tohto leta sa o jeho služby zaujímalo viacero klubov. 

V posledných hodinách však dôveryhodné zdroje, ako napríklad Fabrizio Romano, informovali o tom, že je na spadnutie jeho prestup do Olympique Marseille. To sa však nepáči fanúšikom tohto klubu, ktorí na sociálnych sieťach začali proti tomuto kroku nahlas protestovať a podporu našli aj u starostu mesta Benoita Payana.

„Greenwoodove správanie je neakceptovateľné. Udrieť ženu... Videl som zábery, ktoré ma šokovali. Je to nehodné správanie pre muža a v tomto tíme nemôže mať takýto človek miesto. Hodnoty Olympique Marseille a samotného mesta sú úplne iné. Je to hanba. Chcem, aby prezident klubu Pablo Longoria Greenwooda nekúpil. Nechcem, aby mal môj klub čokoľvek spoločné s človekom, ktorý udrie svoju priateľku," uviedol podľa The Standard Payan.

Mason Greenwood
Zobraziť galériu (3)
Mason Greenwood  (Zdroj: SITA)

Viac o téme: Mason Greenwood
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu