Streda17. júl 2024, meniny má Bohuslav, zajtra Kamila

Keď sa televízia plaví Na vlnách Jadranu: Premiéra seriálu top programom dňa!

Sebastian Cavazza
Zobraziť galériu (3)
Sebastian Cavazza (Zdroj: ČSFD/archív Prima)

TV JOJ sa včera s úspechom plavila Na vlnách Jadranu. Šesťdielna koprodukčná miniséria z letného prostredia jadranskej riviéry a pobrežnej polície s úspechom odštartovala svoje vysielanie v programe TV JOJ.

Divácky záujem o novinku JOJky bol enormný – seriál si zaplo až 655-tisíc divákov a stal sa najsledovanejším nespravodajským programom dňa pre univerzálne publikum a TOP nespravodajským programom hlavného vysielacieho času pre mladších divákov.
JOJ Group bola v stredu 10. januára lídrom slovenského trhu v hlavnom vysielacom čase s 12,0 % sledovanosťou a 29,4 % podielom v rámci univerzálneho publika. Stanica TV JOJ bola včera najsledovanejšou slovenskou stanicou v prime time s 9,0 % sledovanosťou a 22,1 % podielom na trhu.

Keď sa televízia plaví
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TV JOJ)

Na vlnách Jadranu je šesťdielna séria zaliata letným slnkom a osviežujúca pohľadom na jadranské more, plná kriminálnych prípadov, napätia, drámy, ale aj lásky a humorných situácií. Premiéru seriálu včera videlo 655-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Seriálová novinka sa stala najsledovanejším nespravodajským programom hlavného vysielacieho času pre mladšie publikum v CS 13-55. Prvý diel dosiahol 9,8 % sledovanosť a 24,0 % trhový podiel v rámci univerzálneho publika a 6,1 % rating a 20,9 % share v komerčnej cieľovke. Najsilnejšou cieľovou skupinou Na vlnách Jadranu boli včera muži vo veku 45 až 54 rokov so sledovanosťou 12,3 % a podielom 24,6 %. Zo ženských cieľoviek bolo najviac diváčok takisto v CS 45-54 s 12,1 % a s trhovým podielom 26,8 %.

Keď sa televízia plaví
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: ČSFD/ archív Prima)

Zo spravodajských relácií televízie JOJ boli včera najsledovanejšie KRIMI s 10,8 % sledovanosťou a 25,8 % podielom, Najlepšie počasie s 10,5 % sledovanosťou a 24,4 % podielom a tretie miesto obsadili Noviny TV JOJ s 10,2 % ratingom a 23,9 % podielom na trhu.
JOJ Group je jediná komerčná televízna skupina, ktorej vysielanie je prístupné celej populácii SR. Do skupiny patrí 8 slovenských staníc: TV JOJ, JOJ Plus, WAU, JOJko, Ťuki TV, JOJ Šport, JOJ24, JOJ Svet; a 6 českých staníc: JOJ Cinema, JOJ Family, CS Film, CS Mystery, CS History a CS Horror.

Viac o téme: TV JOJSeriálTelevíziaNa vlnách Jadranu
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu