Streda17. júl 2024, meniny má Bohuslav, zajtra Kamila

Talianska kriminálka Viola na TV JOJ bola prvou voľbou divákov

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: Lux Vide)

Lídrom slovenských staníc s najvyššou sledovanosťou v hlavnom vysielacom čase bola aj vo štvrtok televízia JOJ. Po spravodajskom programe si diváci nenechali ujsť tretiu epizódu novej kriminálky Viola.

TV JOJ bola vo štvrtok 11. januára lídrom slovenského trhu v hlavnom vysielacom čase pre univerzálne publikum s 19,9 % podielom a 8,1 % sledovanosťou. TOP programami televízie JOJ boli včera Najlepšie počasie s 10,2 % sledovanosťou a 24,0 % podielom, KRIMI s 10,1 % a 24,7 % podielom a Noviny TV JOJ s 9,9 % ratingom a 23,5 % podielom na trhu.

Talianska kriminálka Viola na
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: TV JOJ)

Najsledovanejším nespravodajským programom dňa z ponuky všetkých slovenských televízií bola vo štvrtok v prime time nová kriminálka Viola, ktorej vysielanie s úspechom odštartovala TV JOJ tento utorok dvomi časťami za sebou. Tretiu epizódu si včera zaplo až 540-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Viola bola TOP programom večera pre univerzálnych (7,6 % sledovanosť a 18,6 % podiel) aj mladších divákov v obchodnej CS 13-55 (4,2 % rating a 14,4 % share). Pri mužoch v CS 45-54 dosiahol seriál 6,5 % sledovanosť, pri diváčkach v rovnakej cieľovke 5,9 % sledovanosť.
 

Viac o téme: KriminálkaTV JOJViola
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu