Pondelok4. marec 2024, meniny má Kazimír, zajtra Fridrich

Zalez do spacáka! velí Tomáš Klus v úlohe znovu zamilovaného multiotecka

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: Prima PLUS)

Televízny kanál Prima PLUS prináša od začiatku roka jednu českú seriálovú novinku za druhou. Po úspešnej rodinnej zábavnej sérii Malá veľká liga budú od 5. februára pondelkové večery opäť patriť deťom, ktoré sa postarajú o zábavu aj rodičom. Tí sa o sebe ešte stále majú čo učiť.

Nový komediálny seriál je o štyridsiatnikovi Ivanovi, ktorý sa chce oženiť s krásnou mladou Sárou. Lenže to má háčik. Ivan svojej láske akosi zabudol spomenúť, že už bol trikrát ženatý a má tri deti. S tými sa síce stretáva, ale občas sa stane, že dohodnuté víkendy raz za štrnásť dní nestihne. Stále sľubuje, že si urobí čas a určite s deťmi strávi letné prázdniny, lenže "skutek utek". To však platilo do júna. Ivan sa zamiloval do Sáry (Pavla Gajdošíková) a ako vždy ju v akomsi pomätení zmyslov požiadal o ruku. Sára a jej rodičia (Lenka Vlasáková, Ondřej Pavelka) vlastnia kemp pri jazere. Nič luxusné, ale ani žiadny problém. Sára má podmienku, že si Ivana vezme, ale musí ho lepšie spoznať. Dva mesiace v kempe ich vzťah poriadne preveria. Ivan nemieni nič riskovať a ospravedlní sa všetkým svojim exmanželkám (Kristýna Leichtová, Erika Stárková, Barbora Seidlová), že tieto prázdniny mu to jednoducho nevyjde a deti si vezme hneď, ako to bude možné. Lenže bývalé ženy nie sú hlúpe, spoja sa navzájom a o pár dní zistia, čo za tým je. To je jednoducho neprijateľné, aby im narušil prázdninový program pre nejakú nezmyselnú potenciálnu svadbu. Rozhodnú sa, že do kempu jednoducho pôjdu a deti mu tam nechajú... Prekvapená Sára musí uznať, že procesu vzájomného poznávania môže prítomnosť detí iba prospieť. Takže dva mesiace spoločných chvíľ tejto zvláštnej rodiny okorenené letnými zážitkami z kempu sa môžu začať.

Zalez do spacáka! velí
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: Instagram)

„S dcérou Jozefínou sme si počas nakrúcania urobili krásne prázdniny a bývali sme v karavane. Máme skvelý otcovsko-dcérsky mód. Obľúbil som si to tam. Myslím, že sa podarilo dať dohromady skvelú partiu ľudí. Po natáčaní sa grilovalo, večeralo, boli tam milé posedenia. Taký život v kempe,“ opisuje svoj život na natáčaní Tomáš Klus. „Môj Ivan už mal tri ženy a teraz našiel štvrtú a urobí všetko preto, aby si ju vzal. Mám veľa detí a všetko sa to zíde v jednom kempe. Verím, že sa divák pobaví,“ prezrádza Klus, ktorý má po boku svoju desaťročnú dcéru Jozefínu. „S otcom sa mi točí dobre a veľmi ma to herectvo baví. Občas sa stane, že chodíme aj neskoro spať, pretože točíme do noci. Páčilo sa mi tam,“ usmieva sa malá herečka. O tú, o ktorú sa povedie boj, sa postarala Pavla Gajdošíková. Ako Sára pripraví na Ivana neľahkú skúšku. „Som priateľka hlavnej postavy Sára, rodičia tu majú kemp, a tak tu s Tomášom riešim rôzne životné peripetie. Jeho Ivan má celkom štyri deti, jedno vyženené, a ja som nadšená, milujem natáčanie s deťmi. Sú veľmi prirodzené a dosť sa od nich učím,“ prezrádza Pavla. Seriál, v ktorých sa okrem iných predstaví slovenský herec Adrian Jastraban, štartuje na obrazovkách kanálu Prima PLUS už v pondelok 5. februára o 21.30 h. V repríze si ho potom budú môcť diváci pozrieť vždy v utorky o 18.55 h.


 

Za televíziu Prima

Filip Roháček  | Externí konzultant oddelení Marketingu & PR FTV Prima pro kanál Prima PLUS
M +421 908 358 613  | E filip.rohacek@iprima.cz

Viac o téme: SeriálPrimaPLUSZalez do spacáka!
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu