Nedeľa19. máj 2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard

Diváci, pozor! Skylink rozširuje ponuku o atraktívne tituly Apple TV+

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: SITA/AP Photo/Gregorio Borgia)

Od 1. februára môžu zákazníci Skylinku sledovať oceňovanú tvorbu Apple Originals priamo v Skylink Live TV . Nepotrebujú inštaláciu ďalšej aplikácie.

O prémiové filmy a seriály nebude núdza! Diváci si už teraz môžu pustiť veľkú oscarovú nádej Vrahovia mesiaca kvetov s desiatimi nomináciami a s Leonardom DiCapriom a Robertom de Nirom v hlavných úlohách. V najbližších týždňoch pribudne historický veľkofilm Napoleon, ktorý sa môže pochváliť troma nomináciami na Oscara. Na fanúšikov sci-fi čakajú seriály Nadácia, Monarch: Odkaz monster, Silo, For All Mankind a ďalšie. Prístupné budú tiež napríklad všetky série obľúbeného seriálu The Morning Show s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon. 

Diváci, pozor! Skylink rozširuje
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TASR/AP/Joel C Ryan/Invision)

Futbaloví fanúšikovia si prídu na svoje pri obľúbenom Tedovi Lassovi alebo celkom novej vojnovej dráme Vládcovia nebies, ktorá nadväzuje na predchádzajúce úspešné seriály Bratstvo neohrozených a Pacifik od producentov Toma Hanksa a Stevena Spielberga. Všetky tituly sú v pôvodnom znení s českými a slovenskými titulkami. Zákazníci Skylinku nájdu ponuku Apple TV+ v balíčkoch Kombi+ Apple TV+, Premium, Komplet alebo CANAL+ Komplet. Na balíček CANAL+ Komplet sa do konca februára vzťahuje zľava 25 % na prvé tri mesiace. Súčasťou všetkých spomínaných balíčkov je videotéka CANAL+ alebo športové programy CANAL+ Sport, ktoré divákom prinášajú priame prenosy z anglickej Premier League a ženských tenisových turnajov okruhu WTA.

Diváci, pozor! Skylink rozširuje
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: ČSFD)

 

Viac o téme: SkylinkApple OriginalsLive TV
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu