Nedeľa19. máj 2024, meniny má Gertrúda, zajtra Bernard

Kráľov milenec, Oppenheimer i malomestskí zlodeji na vás čakajú na SkyShowtime

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: SkyShowtime)

SkyShowtime pripravilo pre svojich fanúšikov novú ponuku. Dvaja najlepší priatelia a malomestskí zlodeji, ktorí si užívajú život vo východnom Londýne 90. rokov, George, ktorý zviedol kráľa Jakuba I. a ďalšie pikošky - tieto seriály uvidíte už čoskoro!

V sérii Sexy Beast sa predstaví James McArdle (Mare of Easttown, Angels in America), ktorý hrá Gala Dova a Emun Elliott (The Rig, The Gold) ako Don Logan. Títo dvaja sú najlepší priatelia a malomestskí zlodeji, ktorí si užívajú život vo východnom Londýne 90. rokov. Sarah Greene (Bad Sisters, Normal People) hrá Deedee Harrison, okúzľujúcu hviezdu filmov pre dospelých, ktorej ambície vziať svoj osud do vlastných rúk a jej ľúbostný vzťah s Galom Doveom ju vystavujú nebezpečenstvu. Stephen Moyer (Shots Fired, True Blood) sa predstaví ako zákerný Teddy Bass, ktorého meno sa začína objavovať vo svete zločinu a naláka Gala a Dona do svojej kriminálnej siete. Tamsin Greig (Episodes, Friday Night Dinner) je Donova patologicky manipulatívna a desivá staršia sestra Cecilia. Seriál Mary & George je inšpirovaný neuveriteľným skutočným príbehom Mary Villiers (Julianne Moore), ktorá priviedla svojho krásneho a charizmatického syna Georgea (Nicholas Galitzine) k tomu, aby zviedol kráľa Jakuba I. a stal sa jeho všemocným milencom. Vďaka nevídaným intrigám sa dvojica zo skromných začiatkov stala najbohatšími, najvýznamnejšími a najvplyvnejšími hráčmi, akých kedy anglický dvor zažil. A keďže Anglicko ohrozovala španielska invázia a v uliciach vládol nepokoj, nemohlo byť v stávke viac. Mary & George je až mimoriadne odvážna historická psychodráma o hanebnej matke a synovi, ktorí spriadajú intrigy, zvádzajú a zabíjajú, aby dobyli anglický dvor a spálňu kráľa Jakuba I. V druhej sérii The Envoys sa kňazi Pedro Salinas (Méndez) a Simón Antequera (Silvestre) ponoria do siete záhad a vrážd v galícijskom kláštore. Keď tri slepé mníšky vydajú svedectvo o údajnom zázraku, boj medzi lžou a vierou sa vyostrí. Dôjde aj k tragédii v podobe náhlej smrti ich hostiteľa Joaquína. Kňazi sú teraz zapletení do dvojitého vyšetrovania. Táto séria sľubuje napínavé spojenie záhad, vrážd a srdcervúcich momentov. 

Kráľov milenec, Oppenheimer i
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: SkyShowtime)

Woody Harrelson (Zombieland) je hlavnou hviezdou zábavného a srdcervúceho príbehu bývalého basketbalového trénera z nižšej ligy, ktorému súd po sérii nešťastných náhod nariadi, aby trénoval olympijský tím so špeciálnymi potrebami. Hoci je spočiatku voči potenciálu tímu skeptický, čoskoro si uvedomí, že sa tím môže spoločne dostať ďalej, než si kedy dokázali predstaviť. Táto adaptácia je založená na španielskom filme Campeones, ktorý v roku 2018 získal cenu Goya, a režíroval ho špecialista na komédie Bobby Farrelly (Dumb & Dumber). Od kultového režiséra Christophera Nolana (trilógia The Dark Knight, Interstellar, Tenet a Inception) prichádza jeho prvá životopisná dráma, príbeh o role geniálneho fyzika J. Roberta Oppenheimera pri vývoji atómovej bomby a jeho strhujúcom paradoxe, keď riskoval skazu sveta, aby ho zachránil. Tento epický príbeh s Cillianom Murphym v hlavnej úlohe legendárneho vedca dopĺňa hviezdne obsadenie vrátane Roberta Downeyho Jr., Matta Damona, Emily Blunt, Josha Hartnetta, Florence Pugh, Josha Pecka a držiteľa Oscara Ramiho Maleka. 

Kráľov milenec, Oppenheimer i
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: SkyShowtime)

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka, ale čo ak je ten človek hrozný blbec? V takom prípade by mohol byť čas na sladkú pomstu v psom štýle. V tejto animovanej komédii z produkcie držiteľov Oscara Phila Lorda a Chrisa Millera (Spider-Man: Into the Spider-Verse) sa opustený pes spojí s ďalšími túlavými psami, aby sa pomstil svojmu mizernému majiteľovi, ktorý ho opustil. Vo hviezdnom obsadení sa predstaví Will Ferrell, Jamie Foxx, Will Forte, Randall Park a Isla Fisher. 

Viac o téme: FilmySkyShowtimeSexy Beast
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu