Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

Skvelá správa! Na Voyo pofrčíme s Formulou 1

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: TV Markíza)

Slovenskí fanúšikovia motoristického športu si budú môcť vychutnať prvé exkluzívne priame prenosy najprestížnejšej súťaže F1 na Voyo.

Ponuka športového vysielania na Voyo sa koncom februára 2024 výnimočne rozšíri vďaka špeciálnej ponuke o ďalší atraktívny obsah v rámci limitovanej promo akcie. Predplatitelia streamovacej služby na Slovensku sa môžu tešiť na štart novej sezóny najprestížnejšej motoristickej súťaže Formula 1, ktorú otvorí v dňoch 29. februára – 2. marca 2024 Veľká cena Bahrajnu. Priaznivci najrýchlejších monopostov budú môcť na Voyo sledovať, ako sa fenomenálny Max Verstappen z tímu Red Bull Racing vydá za obhajobou titulu svetového šampióna z posledných troch sezón. V ponuke Voyo ostáva aj séria pretekov elitnej kategórie Majstrovstiev sveta cestných motocyklov - MotoGP.„Sme radi, že aktuálne môžeme predplatiteľom Voyo vďaka F1 ponúknuť ešte viac kvalitných športových zážitkov. Verím, že to budú pre všetkých fanúšikov kráľovnej motoristického športu neopakovateľné momenty,“ povedal Peter Gažík, generálny riaditeľ skupiny Markíza. Fanúšikov F1 čaká historicky najdlhšia sezóna, ktorá prinesie 24 podujatí. Novinkou v kalendári je Veľká cena Číny, ktorá sa vracia po štvorročnej odmlke. Prvé dve Veľké ceny v tohtoročnom programe (Bahrajn, Saudská Arábia) sa uskutočnia v sobotu namiesto tradičných nedieľ – organizátori program prispôsobili sviatku ramadán.

Skvelá správa! Na Voyo
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: AP Photo/Fernando Llano)

Divákov budú priamymi prenosmi sprevádzať obľúbení komentátori Števo Eisele, Josef Král, Pavel Fabry a Jitka Poláková. Budeme komentovať v trojici. Na to sa veľmi teším. Chémia, odbornosť, vtip, emócie, to je to, prečo si zapíname Formulu 1. Nie sme formulová veľmoc, ale vášeň medzi našimi fanúšikmi je neuveriteľná,“ prezradil Števo Eisele, ktorého si diváci môžu pamätať aj z vysielania TV Markíza, kde v minulosti takisto divákov sprevádzal prenosmi z F1. „Budeme mať štúdio pred pretekmi aj po nich. Budeme mať dostatok času zamerať sa na nehody, penalizácie a tak ďalej. To je veľké plus. Ďalej sa tešíme, že budeme mať aj dvadsať fanúšikov v štúdiu. Aj to nám nabije baterky, že nebudeme pozerať len do čierneho oka kamery,“ povedal bývalý úspešný motoristický pretekár Josef Král. „Nebudeme vysielať len Formulu 1, ale aj Formulu 2 a Formulu 3. Veľmi zaujímavá bude aj Formula 1 Academy s podporou tímu Formula 1. Bude to so všetkým, tréningy, kvalifikácie, preteky. Počas víkendu dostanete veľa zábavy. Všetko si to spolu rozoberieme a zažijeme,“ doplnil komentátor Pavel Fabry. Jitka Poláková má s motorizmom veľké skúsenosti, pretože sedem rokov pracovala vo Ferrari. „Ja budem sprostredkovateľ medzi divákmi a štúdiom. Aby divácke otázky a komentáre nezostali len na internete, ale aby sa dostali až k nám a my sme ich mohli rozoberať,“ povedala nová členka tímu.

Formula 1
Zobraziť galériu (3)
Formula 1  (Zdroj: SITA)

Od 29. februára 2024 pribudne predplatiteľom Voyo na Slovensku za nezmenenú cenu mesačného predplatného vo výške 5,99 eura v rámci časovo limitovej špeciálnej promo ponuky aj kompletné vysielanie nových prémiových športových staníc Nova Sport 5 a Nova Sport 6. Na „päťke“ nájdu diváci program podujatí Formuly 1, zatiaľ čo „šestka“ prinesie novú sezónu  MotoGP. Slovenskí predplatitelia Voyo sa tak vďaka vysielaniu Nova Sport 6 budú môcť rovnako ako v minulej sezóne tešiť na túto najprestížnejšiu súťaž športových cestných motocyklov. Tohtoročná séria pretekov MotoGP odštartuje počas druhého marcového víkendu v Katare. Obe stanice ponúknu fanúšikom motoristického športu aj ďalší  doplnkový obsah a tiež preteky WorldSBK (Majstrovstvá sveta superbikov).

 

 

 

 

Viac o téme: DiváciFormula 1Voyo
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu