Nedeľa26. máj 2024, meniny má Dušan, zajtra Iveta

SkyShowtime prináša príbeh lode, urodzeného väzňa i trhliny pevného manželstva

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: SkyShowtime)

SkyShowtime, najnovšia európska streamovacia služba prináša najdôležitejšie informácie o svojej ponuke obsahu, ktorý bude dostupný od apríla tohto roka. Platforma predstaví nové seriály ako Boat Story, Gentleman v Moskve či Apples Never Fall.

V ponuke bude aj 5. séria Star Trek: Discovery spolu so seriálmi na pokračovanie Mary & George alebo Sexy beštia. Medzi filmy zaradené do filmotéky patrí titul My Big Fat Greek Wedding 3. Keď dvaja cudzinci Janet (Daisy Haggard – Back to Life, Breeders) a Samuel (Paterson Joseph – Vigil, Noughts & Crosses) narazia na stroskotanej lodi na náklad kokaínu, nemôžu uveriť svojmu šťastiu. Dohodnú sa , že ho predajú a rozdelia si peniaze, veľmi rýchlo sa však zapletú s políciou, maskovanými zabijakmi a elegantným gangstrom prezývaným „Krajčír“ (Tcheky Karyo – Baptiste, The Missing). To je dej snímky Boat Story. V piatej a záverečnej sérii seriálu Star Trek: Discovery kapitánka Burnham a posádka lode U. S. S. Discovery odhalí záhadu, ktorá ich pošle na epické dobrodružstvo cez galaxiu, aby našli starobylú silu, ktorej existencia bola po stáročia zámerne utajovaná. Na love sú však aj ďalší...nebezpeční nepriatelia, ktorí sa ju zúfalo snažia získať pre seba a v tejto honbe ich nič nezastaví.

SkyShowtime prináša príbeh lode,
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: SkyShowtime)

Gentleman v Moskve s Ewanom McGregorom (franšíza Star Wars, Halston, Trainspotting) v role kniežaťa Alexandra Rostova nás zavedie do doby po ruskej revolúcii. Knieža zisťuje, že jeho bohatá minulosť ho stavia na zlú stranu dejín. Vyhne sa síce okamžitej poprave, ale sovietsky tribunál ho vykáže do podkrovnej izby v honosnom hoteli Metropol a hrozí mu smrťou, ak ju opustí. V priebehu rokov sa pred dverami hotela odohrávajú niektoré z najbúrlivejších udalostí v ruskej histórii, ale Rostovove obmedzené okolnosti mu umožňujú vstup do oveľa väčšieho sveta emocionálneho objavovania. Zatiaľ čo si medzi stenami hotela buduje nový život, objavuje skutočnú hodnotu priateľstva, rodiny a lásky. Seriál Apples Never Fall na motívy New York Times bestselleru od Liane Moriarty sa sústreďuje na zdanlivo dokonalú rodinu Delaneyovcov. Bývalí tenisoví tréneri Stan (Sam Neill) a Joy (Annette Bening) predali svoju úspešnú tenisovú akadémiu a sú pripravení prežiť to, čo malo byť zlatými rokmi ich života. Zatiaľ čo sa tešia na čas strávený so svojimi štyrmi dospelými deťmi (Alison Brie, Jake Lacy, Conor Merrigan-Turner, Essie Randles), všetko sa zmení, keď na dvere Joy a Stana zaklope zranená mladá žena prinášajúca vzrušenie, ktoré im tak chýbalo. Keď však Joy náhle zmizne, jej deti sú nútené prehodnotiť takzvané dokonalé manželstvo svojich rodičov, pretože na povrch sa začnú vyplavovať najtemnejšie rodinné tajomstvá. A napokon: Po dvoch kasových úspechoch sa franšíza My Big Fat Greek Wedding vracia s ďalším, netrpezlivo očakávaným tretím filmom, ktorý sľubuje ešte väčšiu a gréckejšiu svadbu. Vracajú sa známe tváre ako Nia Vardalos, John Corbett, Elena Kampouris, Andrea Martin a Lainie Kazan.

Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu