Utorok25. jún 2024, meniny má Olívia, Tadeáš, zajtra Adriána

Všetky oči na JOJ Šport: Nadpriemerná sledovanosť MS v hokeji do 18 rokov

Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: TASR/Pavol Zachar)

Stanica JOJ Šport dosiahla v nedeľu nadpriemernú sledovanosť s MS v hokeji do 18 rokov Slovenská hokejová reprezentácia do 18 rokov obsadila na majstrovstvách sveta v tejto vekovej kategórií druhý rok po sebe výborné štvrté miesto.

Zápas o tretie miesto si nedali ujsť diváci stanice JOJ Šport, ktorá dosiahla nadpriemerné výkony v oboch relevantných skupinách. V nedeľu 5. mája diváci s napätím sledovali zápas o bronz na MS v hokeji do 18 rokov na JOJ Šport. Slovenskí hokejisti do 18 rokov obsadili na MS vo Fínsku konečné štvrté miesto a zopakovali svoje umiestnenie spred roka. K tomuto úspechu sa pridal ešte jeden. Slovenský hokejový obranca Luka Radivojevič sa dostal do All Star tímu na tomto šampionáte. Radivojevič bol so šiestimi bodmi (0+6) najproduktívnejší hráč slovenského tímu a skončil v produktivite MS medzi obrancami celkovo na piatej pozícii. Športová stanica z portfólia JOJ Group dosiahla v nedeľu v popoludňajšom čase so zápasom o bronzovú medailu nadpriemerné čísla sledovanosti. V obchodne dôležitej cieľovej skupine dosiahla 4,49 % sledovanosť a 23,32 % podiel. V cieľovej skupine 12+ zaznamenala sledovanosť 4,5 % a podiel 18,76 %. Nasledovanejšia bola posledná tretina zápasu, ktorá v univerzálnej cieľovej skupine dosiahla sledovanosť 4,82 % a podiel 20,51 % a zasiahla až 330-tisíc divákov. Ešte vyššiu sledovanosť 4,97 % a podiel 25,5 % mala v cieľovej skupine 13-55.

Všetky oči na JOJ
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: rtvs)

MS hráčov do 18 rokov už neodmysliteľne patria k hokejovému vysielaniu JOJ Šport. Športová stanica tieto zápasy vysielala tretíkrát. MS sveta do 18 rokov a tiež MS sveta do 20 rokov sú prestížnym hokejovým eventom. Hokejové podujatia v kategórii dorastencov a juniorov sú dôležitou programovou súčasťou vysielania JOJ Športu. Aj vďaka vysielaniu mládežníckeho hokeja na obrazovkách JOJ Športu patria oba šampionáty vo vekových kategóriách do 18, resp. 20 rokov ku najpopulárnejším športovým podujatiam na Slovensku. Hokej je na JOJke a po odvysielaní MS v hokeji do 18 rokov bude už od piatku 10. mája pokračovať Majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa budú konať v Českej republike. Po prvýkrát v histórii televízneho vysielania hokejových MS odvysielajú stanice JOJ Group všetkých 64 zápasov. Je to unikátny televízny event, ktorým, ako veríme, potešíme všetkých hokejových fanúšikov a milovníkov tohto športu.

Všetky oči na JOJ
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: TASR/Jaroslav Novák)

Obrovské množstvo zápasov sme rozdelili medzi tri televízne stanice: na TV JOJ uvidia diváci všetky zápasy slovenského národného tímu, na stanici JOJ Plus odvysielame vybrané zápasy pražskej skupiny a na JOJ Športe všetky zápasy, ktoré sa budú hrať v Ostrave a vybrané z Prahy. Semifinále, zápas o bronz a finále hokejového šampionátu odvysielame na staniciach JOJ a JOJ Šport. Zároveň budú všetky živé prenosy a tiež záznamy všetkých zápasov dostupné v našej streamovacej platforme JOJ play, vo verzii FREE, ktorá je zadarmo pre všetkých. 

Viac o téme: 18HokejSledovanosť
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu