Štvrtok13. jún 2024, meniny má Anton, zajtra Vasil

JOJ 24 predstaví kandidátov do Európskeho parlamentu

(Zdroj: TASR/AP Photo/Geert Vanden Wijngaert)

Televízia JOJ 24 pripravila pre svojich divákov predstavenie kandidátov do Európskeho parlamentu, aj predvolebné diskusie. Prvú z nich odvysiela JOJ 24 v stredu 29. mája o 17:30.

Prvú predvolebnú debatu ponúkne televízia JOJ 24 v stredu 29. mája o 17:30. Ďalšie diskusie sú naplánované v termínoch 30. a 31. mája, 3., 4. a 5. júna vždy o 17:30. Do štúdia pozveme vždy štyroch kandidátov podľa prieskumu agentúry AKO od najslabšej po najsilnejšiu politickú stranu. Predvolebné diskusie moderuje Adam Zavřel. V sobotu 8. júna pripravila televízia JOJ 24 pre divákov volebné štúdio, ktorým bude od 21:00 do 23:30 sprevádzať moderátor Pavol Michalka. Aj v nedeľu 9. júna sa bude JOJ 24 venovať voľbám. Od 21:00 prinesie opäť volebné štúdio s moderátorkou Máriou Ölvedyovou.

Z Tyršovho nábrežia, kde sa bude konať event organizovaný Informačnou kanceláriou Európskeho parlamentu na Slovensku, sa prihlási a atmosféru volebnej noci prinesie moderátor Adam Zavřel. Rozprávať sa bude so sociológmi, analytikmi či odchádzajúcimi a novozvolenými europoslancami. Naživo sa spojíme s redaktorom Jakubom Prokom z Bruselu. Volebné vysielanie zavŕšime na JOJ 24 hodinu po polnoci.

Viac o téme: VoľbyTV JOJEurópsky parlament
Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Vo svete IT

Článkov: 9

Ďalšie zo Zoznamu